Karaliene Elizabete atklāj lielāko lauvu māju Londonā

Komentāri
Karaliene Elizabete atklāj lielāko lauvu māju Londonā
Foto: EPA/ LETA

Lielbritānijas karaliene Elizabete II paviesojusies Londonas zoodārzā. Viņas ierašanās mērķis – jaunas lauvu mītnes atklāšana. Šī ir lielākā lauvu māja zoodārza pastāvēšanas vēsturē.

Londonas zoodārza vēsturē šis ir liels notikums – četras lauvas tikušas pie jauna nožogojuma. Svinīgais brīdis atzīmēts karalienes klātbūtnē – Elizabete II mediju un īpaši aicinātu viesu klātbūtnē atklāja lauvu mītni, kas veidota, cenšoties imitēt plēsoņu dabiskos dzīves apstākļus. Lai izveidotu šo mītni, zoodārza darbinieki pavadīja 10 dienas Indijas Gudžaratas provincē, pētot vidi un meklējot atbilstošākos materiālus mītnes izveidei. Divarpus tūkstošu kvadrātmetru lielā mītne ir lielākā kāda jebkad tapusi Londonas zoodārzā.

Zoodārza pārstāvji stāsta, ka savvaļā mājo vien apmēram 500 Āzijas lauvu, tātad šī suga uzskatāma par ļoti apdraudētu. Plašākas sabiedrības apskatei jaunā lauvu mītne tiks atvērta 25. martā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl