3 komentāri
Kāpēc Lienes Skulmes bērniņus neielaida slimnīcā pie māsas? Iestādes atbilde
Eldara privātais arhīvs

Lieldienu brīvdienās nepatīkamu pārsteigumu piedzīvoja deju pasniedzēja, gleznotāja un skaistuma karaliene Liene Skulme, kurai, ar divām meitiņām ierodoties apciemot trešo, kura ārstējas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS), tika paziņots, ka bērniem ieeja pie slimnieka liegta. Bērnu slimnīcas pārstāve sniegusi Skaties.lv komentāru, izskaidrojot situāciju.

Lienes Skulmes stāstu par slimnīcā pieredzēto lasi šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai tiešām pastāv noteikumi, kas liedz apciemot slimniekus bērniem, kuri jaunāki par 14 gadiem, pat ja tie ieradušies kopā ar pieaugušajiem? Skaties.lv skaidro BKUS Komunikācijas vadītāja Vita Šteina.

“Būt slimnīcā nozīmē satraukumu ne tikai pašam bērnam, bet arī ģimenei, tādēļ būt kopā šādā brīdī ir ļoti svarīgi. Slimnīca ir tā vieta, kur ik dienu ārstējas vairāki simti bērnu, un diemžēl viņu organismi ir novājinātāki.

Un tas nozīmē, ka viņi ir vājāki cīņā pret vīrusiem. Ik pa laikam ir gadījumi, kad, esot slimnīcā, bērns vēl papildus saslimst ar vīrusu infekcijām. Un tāpat ir gadījumi, kad bērni, kuri apmeklē slimnīcā esošos ģimenes locekļus un draugus, arī saslimst pēc slimnīcas apmeklējuma.

Mēs ik dienu redzam šo statistiku, un tieši tādēļ Infekciju kontrole ir radījusi ierobežojumus. Ierobežojot apmeklētāju skaitu, kā arī aicinot uz slimnīcu nenākt ar jaunākiem bērniem, kuru imunitāte var būt vājāka nekā pieaugušajiem, tiek radīta drošāka vide pacientiem,” skaidro Šteina.

Viņa uzsver, ka cilvēciskais faktors ir galvenais arī šā likuma sakarā. “Mēs saprotam cilvēciski, ka ilgtermiņā to ievērot ir grūti, un bieži cenšamies būt pretimnākoši.

Taču, ja bērnam paredzēts ārstēties slimnīcā dažas dienas (vidējā statistika BKUS stacionārā ir aptuveni 4 dienas), aicinām būt saprotošiem un domāt par visu mazo pacientu drošību kopumā.

No sirds novēlam ikvienam ātru izveseļošanos un atgriešanos ģimenes lokā. Priecīgas Lieldienas!” tā slimnīcas pārstāve.

TOP komentāri

 • jaa
  0 0 0

  jaa

  Vai Skulme pati par sevīm liek šādus rakstus, lai par viņu neviens neaizmirstu?
 • dullais janka
 • Sky
  0 0 0

  Sky

  Nevajag vienmēr iztaisīt traģēdiju ; kāpēc pakļaut riskam pacientu ?! Nākam no ielas ... mikrobu pilna pasaule .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl