Kanje Vests apņēmies kļūt par ASV prezidentu

Komentāri
Kanje Vests apņēmies kļūt par ASV prezidentu
Foto: AFP/ LETA

Gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanās kandidātu loks kļūst arvien raibāks. Par nodomu kandidēt uz Baltā nama saimnieka amatu paziņojis reperis Kanje Vests.

Notikumiem bagātajā MTV Mūzikas balvu ceremonijā svētdien triumfēja popzvaigzne Teilora Svifta, kura uzvarēja četrās no desmit kategorijām, kurās bija nominēta, taču tieši amerikāņu reperis Kanje Vests bija tas, kurš sarūpēja vakara lielāko pārsteigumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Realitātes šovu zvaigznes Kimas Kardašjanas dzīvesbiedrs kāpa uz skatuves, lai teiktu salīdzinoši garu runu par savu karjeru, savu pagātni un to, ko viņš varētu darīt mākslas vārdā. Vests, kurš ir viens no visvairāk apbalvotajiem amerikāņu mūziķiem, savā 12 minūšu runā arī neslēpa, ka, lai nomierinātu nervus, pirms tam šo to esot uztinis un izsmēķējis. Savu uzstāšanos Vests beidza ar paziņojumu, ka 2020. gadā kandidēs uz ASV prezidenta amatu.

Arī šī MTV balvu ceremonija nepagāja bez godalgas Kanjem Vestam – viņš ieguva balvu kategorijā Labākais video ar sociālu zemtekstu par dziesmu One Man Can Change the World, kas ierakstīta kopā ar reperi Big Sean un dziedātāju Džonu Ledžendu.

Lasi vēl