8 komentāri

Jaunais repa izpildītājs Elements, īstajā vārdā Oskars Oinass, kurš plašāku atpazīstamību iemantoja, piesakoties vasaras lielākajām hiphopa un repa rīmju cīņām ”Summer Rap Battle”, pāris dienas pēc tam, kad paziņoja par pēkšņo izstāšanos no ”batla”, izdevis romantisku dziesmu.

Lai gan dienu pirms uzstāšanās rīmju cīņās 22 gadus vecais reperis Elements pēkšņi dalību pasākumā atsauca un pauda, ka ”šis nav viņa gads”, noticis patīkams pavērsiens viņa radošajā darbībā, un šonedēļ viņš savus fanus iepriecinājis ar romantisku dziesmu ”Rokām neaizskart”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Caur dziesmu Elements ikvienu aicina ”nenoskatīties tā vienkārši, kad laime staigā tev acu priekšā, neiestāstīt sev, ka tu neko nevari padarīt, jo tā nav. Ir jānostājas pretī savām fobijām, lai kādas būtu sekas, atbildes reakcijas atraidījums vai kas cits. Jo tu nevari mācīties no tā, ko nekad neesi darījis”.

Foto: Elements jeb Oskars Oinass

Dziesmas teksts tapis janvārī – vienā no “radošajām dienām”.

”Ar mani ir tā: ir klikšķis, un es sēžos pie datora vai pie klades un rakstu.

Bet konkrētāk par šo gabalu – tāda ir ikdiena manām acīm, gan manas sajūtas, gan skatījums uz citiem cilvēkiem, to, ko viņi dara dzīvē un kā uzvedas sociālajos tīklos,” stāsta jaunais reperis no Kandavas.

Mūziķis izvēlējies skaņdarbu vizualizēt ar mākslinieka “mesh FLOW” veidoto animāciju.

Video:

Par tuvākās nākotnes plāniem Elements māņticības dēļ īpaši daudz neatklāj: ”Negribētos par tiem daudz runāt. No pieredzes zinu, ka, tos izklāstot, astoņi no 10 nepiepildās.

Bet varu pateikt vienu – būs gan ko redzēt, gan ko dzirdēt.”

Jautāts, vai pašam ir sirdsdāma, reperis kļūst domīgs: “Tas ir sarežģīts jautājums jeb situācija. It kā jau katrā “love songā”, ko esmu publicējis pēdējā gada laikā, ir daļēji pastāstīts par to.

Esmu brīvs, bet manu sirdi tomēr ir ”okupējusi” viena meiča.”

TOP komentāri

  • Klibais
  • Haha
  • Tukans
    +2 +1 -1

    Tukans

    Vakar notika rep battls otrās kārtas un par to nav nekāda informācija , bet par kādiem ķēmiem kas pat neierodas gan raksta . Last time im comming to this site. Es reāli gribu zināt kas tur notika.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl