Komentāri
Kamerona Diaza TV šovā “zīmējas” ar saderināšanās gredzenu
Foto: Reuters/ Scanpix

42 gadus vecā aktrise Kamerona Diaza piektdien TV šova Late Night With Seth Meyers laikā nekautrējās izrādīt krāšņu dimanta gredzenu, viešot domas par drīzu ieiešanu sievas kārtā.

Kā raksta izklaides ziņu portāls WENN, filmas Čārlija eņģeļi zvaigzne šova laikā tik ļoti plātījusies ar rokām, ka tikai īpaši aklam gājis secen aktrises kreiso roku rotājušais saderināšanās gredzens ar milzu dimantu. Aktrise lika manīt, ka iepriekš izskanējušās baumas par saderināšanos ir patiesība.

K. Diaza ar mīļoto vīrieti grupas Good Charlotte dalībnieku Bendži Madenu (35) tiekas kopš maija. Viņam iepriekš bijušas romantiskas attiecības ar miljardu mantinieci Parisu Hiltoni un austrāliešu modeli Sofiju Monku. Savukārt K. Diazai bijušas attiecības ar mūziķi Džastinu Timberleiku. aktieri Džaredu Leto, beisbola zvaigzni Aleksu Rodrigesu un britu modeli Polu Skalforu.

K. Diaza turpina jaunākās filmas – 1982. gadā tapušās kinolentes Annie rīmeika – reklāmas kampaņu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl