Kambalas dūres reģistrētas kā aukstie ieroči

Komentāri
Kambalas dūres reģistrētas kā aukstie ieroči

”Amerikā manas rokas pilnīgi oficiāli ir reģistrētas kā aukstie ieroči, kas nozīmē – ja kādam iesistu, tas būtu tas pats, ja viņam uzbruktu ar ieroci,” intervijā žurnālam Privātā Dzīve saka basketbolists Kaspars Kambala (36). Savukārt reiz Maskavā bijis spiests iesaistīties ”boksā” ārpus ringa.

”Tas bija sen, Maskavā. Biju kopā ar labu draugu krievu, un daži cilvēki ar viņu sāka kasīties. Sapratu, ka jāpalīdz. Parasti gan visus konfliktus cenšos atrisināt sarunu ceļā. Pēdējais, ko jebkad gribētu darīt, ir kauties uz ielas,” atzīst Kaspars Kambala.

Basketbola komandas Barons/LDz spēlētājs šo vasaru plāno pavadīt Turcijā basketbola nometnē, bet paralēli basketbola gaitām nedaudz sācis trenēties boksā, gatavojoties cīņai ar kanādiešu hokejistu Džeremiju Jablonski. Pagaidām nav simtprocentīgi zināms, vai cīņa notiks, bet tas netraucē nodoties treniņiem.

”Pirms cīņas vissvarīgākais ir koncentrēties. Gatavojoties mačam, par pretinieku iepriekš domāju divus vai trīs mēnešus. Cīņas dienā esmu tā uzvilcies, kas pirms iešanas ringā sevi uzkurināt vairs nevajag,” atklāj Kambala.

Sex, Drugs & Rock N’ Roll

Slavenais basketbolists, kurš savulaik tika pieķerts kokaīna lietošanā, jautāts, kādēļ cilvēki niekojas ar balto pulverīti, norāda, ka kāds varbūt no kaut kā slēpjas, kādam tas ir veids, kā palielināt eiforiju. ”Es uzskatu, ka katrs cilvēks var darīt to, ko viņš grib. Tikai vienmēr jāzina, kādas tam būs konsekvences,” saka Kambala un akcentē, ka pats kokaīnu nelieto, jo Latvijas Basketbola līgas un Baltijas Basketbola līgas spēlēs ir kokaīna tests.

”Sekss ir sekss, un mīlestība ir mīlestība. Man tās ir divas dažādas lietas. Protams, sekss man patīk, un man tā ir daudz. Tāda kambara kā Greja piecdesmit nokrāsās man mājās gan nav,” smej basketbolists. Viņš nevainību zaudējis četrpadsmit gadu vecumā, taču nezina, vai toreiz bija iemīlējies. ”Katrā gadījumā es šai meitenei neteicu, ka viņu mīlu. Man pirmā meitene – Ilze – bija mazliet vecāka par mani,” atceras basketbola zvaigzne.

Patlaban Kasparam Kambalam ir stabilas attiecības ar Zani Pertniku-Gromovu, tomēr kāzām pāris vēl nepošas. ”Kad pienāks laiks, tad arī precēšos. Tieši kad un kur tas notiks, pagaidām grūti pateikt,” teic Kambala.

Lasi vēl