Kalni vai jūra? Ko izvēlas Samoilovs?

Pievienot komentāru
Kalni vai jūra? Ko izvēlas Samoilovs?
Foto: EPA

Skats pa logu ir viens no svarīgākajiem argumentiem dzīvesvietas vai viesnīcas izvēlē. Kādam tīk lielpilsētas skats ar modernām augstceltnēm kā lego klucīšiem, bet kāds dod priekšroku gleznainai dabas ainavai. Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs atklāj, kādu skatu pa logu izvēlas viņš.

 Aleksandrs Samoilovs ar savu pārinieku Jāni Šmēdiņu šobrīd atrodas Major turnīrā Šveices pilsētā Gštādē.

Samoilovs Gštādē ir jau desmito gadu un raksturo to kā apbrīnojamu vietu, jo īpaši jauki tur ir saulainā laikā. Kalnu ieskautajā pilsētiņā laika apstākļi mēdz mainīties strauji – vienu brīdi spīd saule, bet jau nākamajā mirklī viss mirkst lietū. Tomēr šai nedēļai prognoze ir iepriecinoša – spīdēs saule, un tas ļaus turnīru aizvadīt patīkamā gaisotnē.

Daloties savos iespaidos par Šveici, Aleksandrs Samoilovs atklāj, ka viņam ļoti patīk tās arhitektūra un kalnainā dabas ainava. Kamēr liela daļa cilvēku, visticamāk, pa savas dzīvesvietas vai viesnīcas logu izvēlētos raudzīties uz jūru vai okeānu, Samoilovs, kura ikdienas nodarbošanās vistiešākajā veidā ir saistīta ar atrašanos pludmalē, neslēpj, ka viņš priekšroku dod skatam uz kalniem. Atrodoties Gštādē, tieši šādu skatu sportists var baudīt ik dienu, un savā priekā par to viņš labprāt dalās arī ar saviem sekotājiem sociālajos tīklos.

Aleksandrs Samoilovs Gštādē

Good morning from Gstaad! 🌄 #Gstadmajor #LionKing #SAMSME

A photo posted by Aleksandrs Samoilovs (@samoilovs) on

Foto