Kalnciema kvartāls noslēgs koncertsezonu

Komentāri

18. septembrī Kalnciema kvartāla sezonas noslēguma koncertā uz skatuves kāps apvienība ”The Hazi Bros.” no Berlīnes, apmeklētājus iepriecinot ar atraktīvu uzstāšanos.

”Tha Hazi Bros.” Kalnciema kvartālā viesojās pagājušajā vasarā un kļuvuši par gaidītiem viesiem arī šogad, vēsta Kalnciema kvartāla kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

Grupa ”The Hazi Bros.” dibināta skaistā Ungārijas upes Silvas ielejā. Kamēr viņu tēvi strādāja raktuvēs, mātes saviem bērniem vēlējās labāki dzīvi, mācot viņiem mūzikas instrumentus un dziedāšanu. Ģimene ceļoja no raktuves uz raktuvi, un jau drīz brāļi spēlēja mūziku saviem tēviem un viņu kolēģiem ballītēs. Izplatījās jaunās grupas labā slava, un dziesmas sāka atbalsoties Slivovicas kalnos. Brāļi radīja dziesmas ar nosaukumu “Culture To The People”/ ”Kultūru tautai”, kuras nokļuva arī līdz ”Beer Lake City,” kas zināma arī kā Berlīne. Šobrīd pieejamas un izdotas divas ”The Hazi Bros.” dziesmu kolekcijas, kuras iespējams lejuplādēt internetā – ”Culture To The People!” (2008) un ”The Plum Harvest Was Bad Last Year” (2010).

”The Hazi Bros.” ļoti ietekmējas no laikapstākļiem, lai gan viņi paši saka – kādas gan var būt ietekmes kurliem mūziķiem – zemestrīces varbūt? Tāpēc ir liels prieks, ka viņu brīvdabas koncerts Kalnciema kvartālā notiks tieši tagad, lieliskajā atvasarā!

Pasākuma sākums no 19:00, ieeja bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl