Kādēļ nepienāca otrais randiņš?

Komentāri
Kādēļ nepienāca otrais randiņš?
Foto: Flickr.com / Lieven Van Melckebeke

Atrast savu īsto cilvēku nav nemaz tik viegli un, ja lūko pēc ilgtermiņa attiecībām, jābūt gatavam sastapties ar dažādiem cilvēkiem un viņu stāstiem, kuru dēļ nereti otrais randiņš nemaz nepienāk. Tomēr nevajag nokārt degunu, jo zemāk pieejamie padomi palīdzēs Tev jau laikus atpazīt savu īsto cilvēku. Netērē laiku uz nepareizajiem cilvēkiem un iepazīsties ar lietām, kas liecina – turpini meklēt.

1. Stāsti par iepriekšējām attiecībām

Tipiskākā kļūda, ko mēdz pieļaut, ir stāsti par bijušajām attiecībām jau pirmajā randiņā. Labāk runāt par nākotnes perspektīvām potenciāli jaunajās attiecībās, nevis kavēties atmiņās. Cilvēki vēlas būt galvenās personas otra prātā randiņu laikā. Kad parādās sarunas par bijušajiem, nekas cits neatliek, kā doties prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Flickr.com / anika

Foto: Flickr.com / anika

2. Atkal kavē

Regulāra kavēšana nepatīk nevienam, taču kavēt pirmajā randiņā ir īpaši slikti, jo tas pavisam noteikti neatstās labu iespaidu uz otru cilvēku. Protams, dzīvē gadās visādi un viss ir saprotams, taču, ja kavēšanai nav objektīvs attaisnojums, tad otrs ir jāinformē pēc iespējas laicīgāk. Pretējā gadījumā kavēšanās var otram liecināt, ka šīs attiecības netiek uztvertas nopietni. Centies neradīt nepareizo priekšstatu!

Foto: Flickr.com / Robert Moore

Foto: Flickr.com / Robert Moore

3. Randiņu likumi

Labās manieres ir jāpiekopj ne tikai pieņemšanā pie augstām amatpersonām, bet arī dodoties uz randiņu. Nevienam cilvēkam nepatīk, ja pret viņu neizturas ar cieņu un neievēro elementārās pieklājības normas. Pirmais randiņš ir lieliska iespēja rast par sevi vislabāko iespaidu. Piedomā pie tā, ko saki, jo nekad nevar zināt, kā ar šo cilvēku savīsies dzīves ceļi.

Foto: Flickr.com / Beraldo Leal

Foto: Flickr.com / Beraldo Leal

4. Pārāk liels alkohola patēriņš

Viena glāze ir pilnīgi pietiekami, lai pēc tam nebūtu aiz kauna jāslēpjas pa stūriem pēc randiņa. Stress ir dabiska parādība, taču, ja centīsies to nolīdzināt ar alkohola palīdzību, tas var izvērsties savādāk nekā iecerēts.

Foto: Flickr.com / Adán Sánchez de Pedro

Foto: Flickr.com / Adán Sánchez de Pedro

5. Sarunas pašam ar sevi

Kad izvēlamies doties vai uzaicināt kādu uz randiņu, tas nozīmē, ka esam ieinteresēti šajos cilvēkos. Tomēr nereti, kad jāuzsāk saruna dzīvē, šķiet, ka šī interese ir zudusi. Randiņš nav intervija, kurā žurnālists uzdod jautājumus. Tā ir abpusēja saruna, kurā viens par otru cenšas uzzināt pēc iespējas vairāk jauna. Ja redzi, ka otram tas sagādā grūtības, necenties lūkot pēc otrā randiņa, ja vien Tev nesagādā prieku sarunāties pašam ar sevi.

Foto: Flickr.com / Courtney Rhodes

Foto: Flickr.com / Courtney Rhodes

6. Ārējais izskats

Pirmais randiņš ir brīdis, kad uzvilkt labāko apģērbu, lai paliktu atmiņā. Nav nepieciešams speciāli doties uz veikalu un iepirkt dārgu zīmolu drēbes. Sakop sevi un saģērbies tā, lai justu sevī pašpārliecinātību. Labas smaržas un kopts ārējais izskats radīs vēlmi Tevi iepazīt tuvāk un, iespējams, satikties vēlreiz.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl