Komentāri
“Kad nenāk miegs…”. Sabiedrībā zināmi ļaudis atklājas pavisam intīmos dzīves brīžos
Foto: Toms Norde

No šīs nedēļas līdz pat 7. janvārim tirdzniecības parkā “Alfa” ikviens interesents var apskatīt naksnīgajos toņos ieturēto fotoizstādi “Kad nenāk miegs…”. Fotogrāfijās redzamas 11 sabiedrībā zināmas personas, kuras iedvesmo, kā reizēs, kad miegs kavējas, nodarbināt sevi, nomierināt prātu un noskaņoties miegam.

Fotogrāfijās redzami: māksliniece Ieva Bondare, aktrise Ieva Florence, pasākumu vadītāji un psihoterapeite Aina Poiša, viesnīcas “Hotel Roma” vadītāja Linda Abu Meri un modes blogere, fotogrāfe un sociālo tīklu eksperte Agnija Grigule, TV personības Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko darīt reizēs, kad miegs kavējas, iesaka arī šefpavārs Raimonds Zommers, TV raidījumu un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems, pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, kā arī mūziķis un TV personība Ansis Klintsons.

Foto

Viena no izstādes dalībniecēm – psihoterapeite Aina Poiša – par savu fotogrāfijā redzamo aktivitāti – mandalu krāsošanu teic: “Ļaušanās roku kustībai ir ļoti patīkama un relaksējoša nodarbe.

Tas ir arī daudz lietderīgāk pavadīts laiks nekā vienkārša ticība brīnumam, ka bezmiegs pāries pats no sevis. Miegs ir miers, bet bezmiegs mūs piemeklē tad, kad pietrūkst iekšējā miera.”

Fotogrāfiju autors ir Toms Norde, bet grima māksliniece – Linda Akmeņlauka.

Lasi vēl