Kā šodien dzīvo seriāla ”UgunsGrēks” varoņi?

Maija vidū no TV3 skatītājiem atvadījās iemīļotais seriāls ”UgunsGrēks”. Kā šodien dzīve ievirzījusies spilgtāko tēlu atveidotājām, portāls Skaties.lv jautāja Regīnai Devītei (istabene Zenta) un Ilzei Vazdikai, kura iejutās pavāres lomā.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Fane
 • Alīse Āboltiņa

  Alīse Āboltiņa

  Pēc virsraksta spriežot, kopš seriāla beigām jau 20 gadi pagājuši;)
 • Uhhu

  Uhhu

  Skumji,ka seriala veidotāji tā,gribējās gan redzēt tajā "Mildu" un daudzus citus.Viņi ir iemantojuši tādu kā vietu jau pēc tik ilgiem gadiem.Ugunsgrēks neaizstās jauno seriālu,diemžēl.
 • Omīte
  • Talants ir, bet maz!

   Talants ir, bet maz!

   Aktiermeistarība apgūta, bet aktiera TALANTS ir maz. Dumburs salīdzinoši ar citiem aktieriem ir mazāk talantīgs. Skatos pat Nacionālajā teātrī viņš pārlikts ārštatā, bet štatā viņa vietā ielikts Romāns Bargais (starpcitu ļoti labs aktieris un labāk viņš jaunajā seriālā būtu galvenā lomā)
 • Nu gan riebekļi!

  Nu gan riebekļi!

  Tie seriālu veidotāji gan ir riebekļi: Lomu apsola, bet neiedod. Manuprāt, labāk būtu seriālā pieņēmuši Ilzi Vazdiku, nevis kautkādu Dumburu, kuram talanta ir 100x mazāk nekā Vazdikai. Un vēl jau visiem apnikušo Ķesteri! Priecājos, ka pēc video spriežot seriālā būs arī neapnikuši un ļoti labi aktieri, kā Vārpiņa, Pasternaka, Kalniņš.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!