Kā būt aktīvam arī nedēļas nogalē?

Komentāri
Kā būt aktīvam arī nedēļas nogalē?
Foto: Flick/ Be-Younger.com

Ir desmitiem padomu, kā nepārdegt. Šie ieteikumi attiecas uz tiem, kuri pārliecināti, ka panākumu atslēga slēpjas likumsakarībā – jo vairāk jādara, jo vairāk tiek izdarīts.

Pietiekams enerģijas līmenis

Nav noslēpums, ka bezdarbībā ķermeņa tonuss pazeminās. Palīgā var nākt ne tikai veselīga maltīte, bet būtiski ķermeni pamodināt jau no rīta. Sportiskas aktivitātes palīdz atbrīvoties arī no nevēlamajām kalorijām. Aktīvi ieradumi – skriešana, riteņbraukšana, aerobika u.c. – rīta cēlienā nodrošinās pietiekamas enerģijas daudzumu visas nedēļas garumā.

Lielisks garastāvoklis

Netērē laiku ziepju operu un briesmīgu filmu skatīšanai. Tā vietā dodies uz dzīvnieku patversmi apmīļot kādu no zvēriņiem, pārgājienā, apciemo sen neredzētu māsīcu vai apmeklē baznīcu. Nekādā gadījumā brīvdienas nepavadi uz dīvāna vai sērfojot internetā! Kā uzsvērts pirmajā punktā, fiziska aktivitāte vienmēr nāk par labu, arī uzlabot Tavu garastāvokli.

Dienā paveikt vairāk nekā cerēts

Saglabājot pozitīvu attieksmi pret darbu, tas paveiksies daudz raitāk, nekā sākotnēji cerēji. Pat tad, ja dienas grafiks šķiet grūti izpildāms, sāc ar pozitīvu attieksmi un panākumi nāks paši no sevis!

Kontrolē svaru!

Viens no iemesliem, kādēļ ražīgums saglabājas arī nedēļas nogalē, ir vēlme kontrolēt svaru. TV skatīšanās, sērfošana internetā komplektā ar neveselīgiem našķiem, kam darbarūķi mēdz nodoties nedēļas nogalēs, draud ar nelielu “uzēšanos”. Tu taču to zini. Mēs tikai lieku reizi atgādinām.

Karjera

Pat tad, ja par darbu negribam domāt nedēļas nogalēs, dažkārt sīku darbiņu uzņemšanās var nākt par labu karjerai. Dažkārt nedēļas nogale ir laiks, kad mēdzam iemācīties ko jaunu un pilnveidoties.

Atceries, ka panākumu gūšanas atslēga ir sevis nodarbināšana ik dienu!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl