1 komentārs

Dziedātājas Aminatas jutekliski pavasarīgajam singlam ”Your Arms” nupat radīts ne mazāk izjusts videoklips. Tajā māksliniece, kura allaž radījusi par sevi cīnītājas imidžu, beidzot atklāj savu sievišķīgo pusi.

”Es gribēju parādīt savu sievišķīgo pusi. Uzsvērt un parādīt, ka esmu ne tikai ”Cīnītāja”, kura nekad nepadodas, bet arī sieviete, kura var būt romantiska un maiga,” jauno veikumu komentē Aminata.

Kā ziņo dziedātājas pārstāvji, dziesma, kas ņemta no pagājušā gada nogalē izdotā albuma ”Red Moon”, vēsta par to mokoši kutelīgo pavasara taureņu sajūtu, kad esi slepeni iemīlējies, taču nespēj otram to pateikt. Šī iekšēji dedzinošā sajūta pārnesta arī uz video formātu.

Video

Videoklips tapis sadarbībā ar režisoru Steve Spencer un fotogrāfu Tomass Lukomsky, tā filmēšana notikusi LU Botāniskajā dārzā.

Klipa operators ir Reinis Aristovs, stiliste – Elga Homitska, grima māksliniece – Lara Pudovska, friziere – Svetlana Dubatova un māksliniece – Katrīna Virziņa. Video producents ir ”AminataMusic”.

Foto: klipa filmēšanas aizkulises

Singla ”Your Arms” teksta un mūzikas autore ir Aminata Savadogo, bet aranžējumu veidojis Kaspars Ansons. Dziesmas miksu veicis Krišjānis Geidāns un tā māsterēta ”Hodila Studio”.

Šobrīd Aminata sadarbībā ar vairākiem ārzemju producentiem rada jaunas dziesmas un rezultāts dienasgaismu ieraudzīs jau drīzumā.

Foto: skaistā Aminata

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl