Komentāri
Justs Sirmais, iespējams, sadarbosies ar pašu Saimonu Kauelu
F64

Dziedātājs Justs Sirmais drīzumā parakstīs līgumu ar pasaules otro lielāko mūzikas ierakstu kompāniju Sony Music Entertainment, kas darbā ar jaunajiem mūziķiem bieži piesaista Saimonu Kauelu. 

Šobrīd vēl turpinās pārrunas, bet apjomīgo līgumu ar ietekmīgo ierakstu kompāniju Justs plāno parakstīt līdz gada beigām. Pēc līguma parakstīšanas jaunajam latviešu mūziķim, visticamāk, veidosies sadarbība arī ar vienu no populārākajiem mūzikas producentiem – britu Saimonu Kauelu, jo tieši viņu sadarbībai ar debijas mūziķiem mēdz piesaistīt Sony Music Entertainment.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Justa plāni ir tālejoši – jau nākamā gada pavasarī kopā ar Sony Music Entertainment mūziķis plāno izdot savu pirmo albumu, turklāt no sadarbības ar mūzikas ierakstu kompāniju viņš cer gūt starptautisku atpazīstamību.

Vēlam veiksmi!

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl