Komentāri
Justs ieradies Zviedrijā un jau aizvadījis pirmos mēģinājumus uz Eirovīzijas skatuves
Foto: F64

Jau nākamnedēļ tiks noskaidrots, kura valsts plūks laurus Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Zviedrijā. Laika atskaite ir nepielūdzama, tāpēc jau tagad lielākā daļa mākslinieku devušies uz Stokholmu, tostarp arī Latvijas pārstāvis Justs Sirmais.

Zviedrijā viņš ieradās otrdien. Zināms, ka Justs jau paguvis aizvadīt pirmos mēģinājumus uz lielās skatuves. Mūziķis par savas komandas veikumu ir pārliecināts. To, kā viņam veiksies, uzzināsim otrajā pusfinālā, 12. maijā, kad Justs kāps uz skatuves ar pirmo kārtas numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja tajā Justs sevi pierādīs un gūs pietiekamu balsu skaitu, viņš uzstāsies arī finālā 14. maijā.

Mākslinieka šovs pagaidām tiek turēts lielā noslēpumā, tomēr, kā viņš atzina intervijā portālam Skaties.lv, pārsteigumu netrūks.

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl