Justa Eirovīzijas dziesmai tapuši vairāki remiksi

Komentāri
Justa Eirovīzijas dziesmai tapuši vairāki remiksi
Publicitātes foto

Justa Eirovīzijas dziesmas Heartbeat remiksus veidojuši Latvijas, ASV un Lielbritānijas producenti, informē Mikrofona ieraksti.

“Veidot remiksus bija stratēģisks lēmums, lai popularizētu dziesmu dažādās auditorijās krietnu laiku pirms konkursa. Pagājušajā gadā Love Injected remiksi visā pasaulē klajā nāca pāris dienas pirms fināla, šogad centāmies izdarīt visu, lai tie jau laicīgi strādātu kā papildus veicināšanas atbalsts Justa un dziesmas startam konkursā,” norāda dziesmas Heartbeat autore Aminata.

Apkopot remiksu kolekciju, veicināt dziesmas popularitāti deju mūzikas klubos un radiostacijās visā pasaulē uzņēmusies kompānija Mikrofona ieraksti sadarbībā ar dziesmas autores Aminatas pārstāvošo kompāniju Aminata Music un dziesmas oriģinālās versijas producentu Kasparu Ansonu.

”Ir svarīgi dziesmas veicināšanas aktivitātes uzsākt jau laicīgi. Ar remiksu palīdzību tiek sasniegta tā auditorija, kura dziesmas iepazīst klubos un deju mūziku atskaņojošās radiostacijās un interneta portālos. Deju mūzika šobrīd ir dominējošais žanrs pasaulē un sasniedz vislielāko auditoriju. Pirmie, kuri atzinīgi novērtēja dziesmas jaunās versijas, bija dīdžeji Austrālijā un Nīderlandē,” stāsta kompānijas Mikrofona ieraksti pārstāvis Guntars Račs.

Vienu no remiksiem veidojis Baltijā pazīstamais dīdžejs un mūzikas producents Mareks Dainis, kurš pazīstams ar skatuves vārdu [Ex] da Bass. Tieši viņa veidotais Aminatas veiksmes singla Love Injected remikss izpelnījās visaugstāko novērtējumu gan pašu mājās, gan arī starptautiski. [Ex] da Bass dziesmas Heartbeat remikss jau skan radiostacijās un klubos Igaunijā un Lietuvā.

Audio

Autoru vēlme bija, lai savu remiksu versiju izveido arī arvien lielāku popularitāti gūstošais dīdžejs un producents Makree (Mārtiņš Makreckis), kurš to arī paveicis, sev atpazīstamā rokrakstā.

Audio

Neparastāko remiksa versiju izveidojis amerikāņu producents Rikijs Mears (Ricky Mears), kurš savā mītnes zemē ASV pamazām gūst panākumus un kura veidotais remikss Boba Mārlija dziesmai Three Little Birds ir izdots ASV, un SoundCloud vietnē tas klausīts jau vairāk nekā pusmiljonu reižu. Rikijs ir veidojis remiksus arī tādiem izpildītājiem kā Seven Lions, The Bloody Beetroots, $ign un Beyoncé.

Audio

Leģendārā britu DJ apvienība 7th Heaven (Jon Dixon un Andy Wetson), kuri kopš 2006. gada ir vieni no visu laiku vispieprasītākajiem remiksētājiem Apvienotajā Karalistē un veidojuši remiksus Katy Perry, OneRepublic, Sugababes, Jason Derulo, Enrique Iglesias, Lady Gaga,Kylie Minogue, Cascada, Shakira, arī radījuši vienkāršu, bet britu klubu dīdžejiem jau iecienītu dziesmas Heartbeat remiksu. Viņu vārds ir ļoti pazīstams Londonas DJ aprindās.

Audio

Saulainu un vairāku vadošo Latvijas klubu dīdžeju iecienītu versiju izveidojis pašmāju producents DJ Dween. Šo remiksu ar sajūsmu uztvēra vairāki Nīderlandes dīdžeji, kuri bieži uzstājas Eirovīzijas dziesmu konkursa īpašo klubu pasākumos Nīderlandē, Vācijā un Zviedrijā.

Audio

Atgādinām, ka Justs Sirmais starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā 12. maijā Stokholmā uzstāsies ar pirmo kārtas numuru. Konkursa fināls notiks 14. maijā.

Foto: Justs ceļā uz Eirovīzijas konkursu Stokholmā

Lasi vēl