Jokdari izveidojuši Latvijas idiotu TOP 100; nobalso arī Tu!

Komentāri
Jokdari izveidojuši Latvijas idiotu TOP 100; nobalso arī Tu!
Foto: Lita Krone/LETA

Latvijas jokdaru apvienība Cehs.lv nākuši klajā ar savu jaunāko šedevru, savā starpā radot vērtēšanas sistēmu, lai noskaidrotu, kurš tad ir lielākais pašmāju idiots.

“Mēs nekad neuzzināsim, kurš bija Latvijas pirmais idiots, bet mēs varam uzzināt, kurš šobrīd ir vislielākais!” raksta Cehs.lv. “Mūsu radošā triecienbrigāde nolēma izdarīt sabiedrībai milzu pakalpojumu un veikt šo pētījumu. Apkopojām 100 Latvijā atpazīstamas personības un novērtēja to idiotismu skalā no 1 līdz 10.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP iekļūst, šķiet, visi Latvijā zināmākie cilvēki

Tika izveidota arī īpaša mērvienība, lai veiksmīgāk varētu novērtēt izvēlēto cilvēku lietderību šim topam. “Kaspars Dimiters savāca nevainojamu rezultātu, tādēļ idiotisma mērvienību nodēvējām par milidimiteru,” tā Cehs.lv par savu izdomāto mērvienību. Bet nu par pašu topu, kur iekļuvuši, šķiet, patiešām visi Latvijā zināmākie cilvēki, kas nozīmē – jokdari šim topam piegājuši nopietni. Tajā atrodami gan esošie/bijušie politiķi (Artūrs Kaimiņš (14. vieta), Aivars Lembergs (93. vieta), Jānis Iesalnieks (18. vieta) u.c.), gan sportisti (basketbolisti Andris Biedriņš (48. vieta), Kristaps Valters (33. vieta)), gan arī citi sabiedrībā zināmi cilvēki, piemēram, Jaroslavs Barišņikovs (63. vieta), Agnese Kleina (67. vieta), Uldis Rudaks (97. vieta) u.c.

Latvijas idiotu TOP 10

Pirmajā desmitniekā šajā visnotaļ savdabīgajā topā iekļuvušas ļoti kolorītas personības:

  • 10. vietā iebalsots svaigēdājs un vegāns Kaspars Strazdiņš;
  • 9. vieta atvēlēta Latvijas antifašistiskās komitejas vadītājs Josifs Korens;
  • 8. vietā ierindojas galēji nacionālais aktīvists Aivars Gedroics;
  • 7. vieta – skandalozais mūziķis un tagad, šķiet, par fotogrāfu sevi dēvējošais Sandis Kiops;
  • 6. vieta – Par dzimto valodu! aktīvists Ilarions Girss;
  • 5. vieta – Eiropas Parlamenta deputāte Tatjana Ždanoka;
  • 4. vieta – Kaspara Dimitera laulātā draudzene Līga;
  • goda pjedestāla zemākais pakāpiens atvēlēts Par dzimto valodu! līderim Vladimiram Lindermanam;
  • 2. vietā ierindojas vēl viens Par dzimto valodu! pārstāvis Beniss Ajo;
  • 1. vieta un absolūts līderis Cehs.lv balsojumā – Kaspars Dimiters.

Par savu idiotu vari balsot arī Tu!

Lai tas nebūtu vienpusējs jokdaru izveidots tops, atjautīgie Cehs.lv pārstāvji ir izveidojuši arī balsošanas sistēmu, kurā ikviens interesants var piedalīties tautas balsojumā, lai mēs noskaidrotu arī cilvēku viedokli par šo tēmu. Tas atrodams gan zemāk, gan arī viņu mājaslapā, kur iespējams apskatīt pilno topu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl