2 komentāri

Kā vasarīgs malks novembra viducī nāk dziedātājas Jenny May jaunais videoklips, kurā viņa vēl nebijušā veidā prezentē galvaspilsētu.

“Klips piedāvā mazliet krāsaināku skatu uz mūsu ikdienu. Lai gan ielas mums jau sniegotas, ceru, ka tas atgriezīs daļiņu vasaras un sasildīs mūsu sirdis šajā valsts svētku laikā,” saka klipa producents un režisors Edgars Noskovs.

“Šis projekts ir nebijis eksperiments gan man, gan Jenny May, kura nekad nebaidās mesties nezināmajā. Tieši tāpēc pastāvīgi sadarbojamies,” norāda režisors.

Dziedātājas Jenny May jaunākais veikums ir ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē nebijis veids, kā prezentēt galvaspilsētu, tās kultūru, cilvēkus un, protams, mūziku. Savukārt, kad, ko un kur ieraudzīt klipā ir atkarīgs no katra lietotāja unikālās un interaktīvās pieredzes.

Foto

Klips filmēts Jenny May jaunākajam singlam Vieglāk. Savukārt klipā ir izmantota angliskā šīs dziesmas versija Louder.

“Šoreiz bija cita pieeja – pirmā nāca klipa ideja, tad meklējām dziesmu. Sapratām, ka šim klipa variantam vislabāk piestāvēs angliskā versija, jo tā paspilgtina klipa mērķi un domu,” skaidro Jenny May.

Pati Jenny May piebilst, ka klipa ideja pavisam netīšām sakrita ar viņas pašas dzīvi. “Šis projekts ir trīs vienā – mūzikas klips, pilsētas tūre un izglītojoša spēle. Tā nu sakrita, ka esmu pazīstama kā dziedātāja, taču esmu izmācījusies arī par gidi un pēc profesijas esmu skolotāja. Tas ir liktenis!” smej dziedātāja.

Video

TOP komentāri

  • Robots
    +1 +1 0

    Robots

    Manupraat, kaut kas nebijis. Tieshaam labi! Nu un kas novembrii... forshas idejas naak tad kad naak :)
  • Pārdomas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl