Jēkabs Nīmanis radījis dziesmas bērniem

Komentāri
Jēkabs Nīmanis radījis dziesmas bērniem
Foto: Lita Krone, LETA

26. decembrī un 3. janvārī plkst. 14.00 Kalnciema kvartāls aicina bērnus un viņu vecākus uz melodiju un prieka piepildītu koncertu Jēkaba Nīmaņa dziesmas bērniem.

Komponista Jēkaba Nīmaņa speciāli bērniem veltītajā koncertprogrammā ietilps dungojamas, dejojamas un līdzi skaitāmas orģinālkompozīcijas ar latviešu dzejnieku Jāņa Baltvilka un Ineses Zanderes tekstiem no speciāli bērniem veltītās dzejas.

Koncertprogrammu izdziedās vokālais pedagogs un dziedātājs Jānis Kurševs un operdziedātāja Jolanta Strikaite. Pavadījumu nodrošinās pianists Uģis Krišjānis, čellists Valters Pūce un komponists, klarnetists, ģitārists un dziedātājs Jēkabs Nīmanis.

Koncertprogrammas dziesmu autors, komponists Jēkabs Nīmanis ir viens no daudzpusīgākajiem un interesantākajiem Latvijas jaunāko laiku mūziķiem, kurš teātru publikai pazīstams pēc mūzikas Jaunā Rīgas teātra izrādei Latviešu mīlestība un Nacionālā teātra izrādei Voiceks. Jēkabs Nīmanis veidojis mūziku arī Žaņa Lipkes memoriālam Ķīpsalā, kā arī veidojis šā gada februārī pirmizrādi piedzīvojušo kameroperu Līsistrate, kura tapusi sadarbībā ar libretisti Inesi Zanderi un režisori Kristīni Siris (Šveice).

Norises vieta: Brūnās mājas zāle, Kalnciema ielā 35, Rīgā. Ieejas maksa – 7 eiro. Biļetes nopērkamas bilesuparadize.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl