Jēkabs Nīmanis radījis dziesmas bērniem

0 Komentāru
Jēkabs Nīmanis radījis dziesmas bērniem
Foto: Lita Krone, LETA

26. decembrī un 3. janvārī plkst. 14.00 Kalnciema kvartāls aicina bērnus un viņu vecākus uz melodiju un prieka piepildītu koncertu Jēkaba Nīmaņa dziesmas bērniem.

Komponista Jēkaba Nīmaņa speciāli bērniem veltītajā koncertprogrammā ietilps dungojamas, dejojamas un līdzi skaitāmas orģinālkompozīcijas ar latviešu dzejnieku Jāņa Baltvilka un Ineses Zanderes tekstiem no speciāli bērniem veltītās dzejas.

Koncertprogrammu izdziedās vokālais pedagogs un dziedātājs Jānis Kurševs un operdziedātāja Jolanta Strikaite. Pavadījumu nodrošinās pianists Uģis Krišjānis, čellists Valters Pūce un komponists, klarnetists, ģitārists un dziedātājs Jēkabs Nīmanis.

Koncertprogrammas dziesmu autors, komponists Jēkabs Nīmanis ir viens no daudzpusīgākajiem un interesantākajiem Latvijas jaunāko laiku mūziķiem, kurš teātru publikai pazīstams pēc mūzikas Jaunā Rīgas teātra izrādei Latviešu mīlestība un Nacionālā teātra izrādei Voiceks. Jēkabs Nīmanis veidojis mūziku arī Žaņa Lipkes memoriālam Ķīpsalā, kā arī veidojis šā gada februārī pirmizrādi piedzīvojušo kameroperu Līsistrate, kura tapusi sadarbībā ar libretisti Inesi Zanderi un režisori Kristīni Siris (Šveice).

Norises vieta: Brūnās mājas zāle, Kalnciema ielā 35, Rīgā. Ieejas maksa – 7 eiro. Biļetes nopērkamas bilesuparadize.lv.

0 Komentāru