Jautri foto! Kā bērni ”noliek pie vietas” prezidentus, premjerus un citas slavenības

0 Komentāru
Jautri foto! Kā bērni ”noliek pie vietas” prezidentus, premjerus un citas slavenības
Scanpix

Ja bērnam kaut kas vai kāds nepatīk, viņš to neslēpj, un no neveiklām situācijām nav pasargāts neviens – ne ASV prezidents, ne Romas pāvests.

Ja dažādu vairāk vai mazāk oficiālu saviesīgu pasākumu etiķeti gadās nievērot bērniem, viņiem tas tiek piedots. Bērni nepakļaujas pieaugušo likumiem un vienmēr ir patiesi. Ja bērnam kaut kas vai kāds nepatīk, ir ļoti grūti pierunāt mazuli pēkšņi savas domas mainīt un tikai tāpēc, lai nenostādītu kādu neveiklā situācijā, smaidīt vai draudzīgi sasveicināties.

Pavisam nesen šādu neveiklu situāciju piedzīvoja Kanādas premjers Džastins Trudo, kuram mazais Lielbritānijas princis Džordžs karaliskās ģimenes vizītes laikā Kanādā ne par ko nevēlējās paspiest roku.

AFP

AFP

Britu karaļpāra un viņu bērnu vizīte Kanādā turpināsies visu šo nedēļu un Trudo kungam vēl ir visas iespējas iemantot mazā Džordža uzticību.

No Kanādas pārceļamies uz ASV, kur kādā modes skatē Ņujorkā viena no pasaules zināmakajām topmodelēm Naomi Kempbela droši vien vēlējās nopozēt ar piemīlīgu mazuli.

Scanpix

Scanpix

Līdz tam mazulis bija smaidīgs un ļoti omulīgs, bet brīdī, kad nonāca Naomi rokās, viņa sejas izteiksme mainījās un tajā nepārprotami var izlasīt visu, ko viņš par šo situāciju domā.

Ja bērnu kaut kas nokaitina, ir jārēķinās ar sekām. Pat pasaules varenie nav pasargāti no dusmu izvirduma.

AFP

AFP

Pērnā gada maijā kāda kaprīza mazulīte vārdā Klaudija Čaudharija, droši vien netiekot pie kārotā, aiz dusmām nogūlās uz Baltā nama paklāja un viņu pielabināt nebija pa spēkam pat Barakam Obamam.

Bērnu kaprīzes un iegribas pavisam miermīlīgi pacieš Romas pāvests Francisks un tieši tāpēc bērni viņu mīl.
Scanpix

Scanpix

Kādu mazuli ļoti ieinteresēja pāvesta cepurīte jeb piuska, ko Francisks nēsā praktiski visu laiku. Puisēns to noņēma Franciskam no galvas, lai aplūkotu, bet pontifiks nepavisam neiebilda.

ASV Demokrātu partijas prezidenta amata kandidātei Hilarijai Klintonei savu piemērotību šim augstajam amatam nākas aizstāvēt ne tikai pieaugušo amerikāņu, bet arī bērnu priekšā.

Scanpix

Scanpix

Klintone nesen piedalījās televīzijas kanāla NBC šovā, kura laikā vadītāja uzaicinātie četri jaunie politikas eksperti izteica šaubas, vai valsti spēs vadīt sieviete.

Par vēlētāju mīlestību cīnās arī ASV prezidenta amata kandidāts no Republikāņu partijas, tomēr ar bērniem viņam tik viegli nemaz neveicas.

Scanpix

Scanpix

Kāda vietējās pilsētas meiteņu skaistumkonkursa uzvarētāja, kurai bija iespēja satikties ar Donaldu Trampu, par šo tikšanos nebija tādā sajūsmā, kāda redzama Trampa sejā.

Septembra sākumā viena no pasaules skaistākajām sievietēm Andželīna Džolija ieradās Jordānijā, lai labdarības misijas ietvaros tiktos ar bēgļiem.

AFP

AFP

Vērīgie žurnālisti pamanīja, ka zem melnā apģērba aktrise nebija uzvilkusi krūšturi, kā dēļ bija redzami viņas krūšu gali. Tā kā aktrise bēgļu nometnē tikās arī ar bērniem, eksperti norādīja, ka šāds ietērps bijis nepiedienīgs.

Bijušais ASV prezidents Džordžs Bušs 2006.gadā vizītes laikā Vācijā nez kāpēc iedomājās, ka viņam jāpaucina kāds mazulis.

Scanpix

Scanpix

Šī tikšanās, kā redzams, nebeidzās uz pozitīvas nots.

Arī Vācijas kanclerei Angelai Merkelei nav nemaz tik viegli atrast kopīgu valodu ar bērniem.

Scanpix

Scanpix

Apmeklējot skolu Rostokā un atbildot uz jautājumu par bēgļu deportāciju, Merkele saraudināja kādu meiteni, kuras tēvam, kā izrādījās, bijusi tikai pagaidu uzturēšanās atļauja Vācijā. Merkelei nācās palestīniešu skolnieci mierināt un parūpēties par to, lai šai bēgļu ģimenei uzsturēšanās atļauja Vācijā tiktu pagarināta līdz nākamā gada oktobra vidum.

Zvaigžņu pāra Kimas Kardašjanas un Kanjes Vesta bērni vienmēr ir ”sapucēti” saskaņā ar pēdējo modes kliedzienu. Tomēr mazajai Nortai modes skates šķiet garlaicīgas – pat arī tad, ja uz mēles defilējošās modeles ir tērptas viņas tēva radītajos apģērbos.

Scanpix

Scanpix

Ņujorkas modes nedēļā Kanjes Vesta kolekcijas skatē Norta savu nepatiku pret visu šo pasākumu nodemonstrēja, skaļi raudot.

0 Komentāru