Jauniešu koris Balsis aicina uz Ziemassvētku koncertiem

Komentāri
Jauniešu koris Balsis aicina uz Ziemassvētku koncertiem
Foto: LETA

Rīgas Sv. Pestītāja Anglikāņu baznīcā šodien, 22. decembrī un rīt, 23. decembrī, plkst. 20:00, kā arī 25. decembrī plkst. 23:00 izskanēs tradicionālie jauniešu kora Balsis Ziemassvētku koncerti, informē kora diriģents Ints Teterovskis.

“Šogad, kā ierasts, svinēsim svētkus kopā. Būsim nedaudz personīgāki, klusinātāki un tuvāki,” stāsta I. Teterovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzās latviešu autoru Renātes Stivriņas, Riharda Dubras, Imanta Ramiņa, Uģa Prauliņa un citu komponistu rādītajai mūzikai, kopā dziedātām Ziemassvētku dziesmām, Kristīnes Adamaites virtuozajai ērģeļspēlei koncertu kuplinās DJ Monsta radītā balss un elektronikas saspēle un VJ Pētera Brīniņa krāšņais vizuālais ceļojums.

“Mani Ziemassvētki – tā būs eksperimentāla skaņu spēle un noskaņu virtene. Iespēja sajust vienam otru, saklausīt sevi,” uzsver diriģents.

Arī šogad baznīcā smaržos pēc koristu pašceptām piparkūkām, sirdis piepildīs sajūtu radītais siltums un dvēselē iemirdzēsies prieks.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā, cena – 7,50 eiro, pensionāriem – 4 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl