11 komentāri
Jaunais aktieris jūtas apkrāpts kā trauku mazgātājs; glābj sapņu meitene
Publicitātes foto

Aktieris Antons Zamišļajevs, kurš guva plašu popularitāti, seriālā UgunsGrēks atveidojot galvenā varoņa Fēliksa dēlu, šoruden piedzīvo gan dzīves kāpumus, gan kritumus. Aktieris atradis savu sapņu meiteni, taču gatavojas aiziet no darba restorānā.

“Strādāju par trauku mazgātāju prestižā restorānā. Tā ir smalka vieta, uz kuru nāk bagāti cilvēki. Diemžēl šobrīd ir tā, ka man sanākusi nesaprašanās ar saimnieci,” Skaties.lv atklāj aktieris.

Antons uzskata, ka viņam nav pienācīgi samaksāts par oktobri. Aktieris esot pelnījis lielāku algu, jo esot nostrādājis arī kolēģes Zojas slodzi.

Viņš izlēmis gaidīt līdz 11. oktobrim, taču tad gan iešot prom no darba un meklēšot ko citu. “Pēdējā gada laikā esmu nomainījis vairākus darbus trauku mazgāšanas un veļas žāvēšanas sfērā.

Diemžēl visur beigās tieku “piečakarēts” – nesamaksā solīto algu vai samaksā krietni mazāk. Grūti pateikt, kāpēc man tā neveicas, iespējams, problēma ir sfērā kopumā – trauku mazgātāji visiem šķiet muļķīši, ko apmānīt.

Arī tāpēc, ka esmu no bērnunama, priekšniekiem šķiet, ka esmu idiots,” spriež Antons.

Taču viņam ir arī priecīgi jaunumi, ko pavēstīt faniem – Antons ir atradis savu sapņu sievieti, kura viņu atbalsta šajā grūtajā laikā. “Viņu sauc Viktorija, viņai ir 25 gadi, un viņa ir fotogrāfe. Sapazināmies baseinā.

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

Sākumā meitene nemaz nezināja, ka es esmu pazīstams aktieris. Kādā reizē, kad atkal bijām baseinā, man pienāca vīrietis ar bērnu un jautāja, vai es tiešām esmu slavenais Fēliksa dēls no UgunsGrēka.

Draudzene bija šokā par to, ka esmu tik populārs,” smejas Antons, atklājot, ka uzsācis kopdzīvi ar Viktoriju.

Laimīgā kārtā šoruden iekritusi kāda filmēšana, un par nopelnīto naudiņu viņš jau apmaksājis visus rēķinus vairākus mēnešus uz priekšu. Tāpat priekšā gada nogale, kad Antons varot labi nopelnīt kā Ziemassvētku vecītis.

Taču tas nemazinot rūgtumu par to, ka sūri grūti pelnītā naudiņa trauku mazgātāja darbā vēl kontā nav ienākusies. Antons gan nezaudē pozitīvismu un cer, ka situācija sakārtosies.

FOTO: Antons seriālā

TOP komentāri

 • Lola
  +3 +2 -1

  Lola

  Amizants džeks. Bet cepuri nost, ka pats sitas un strādā, kamēr citas ''zvaigznes'' čīkst, ka nevar nopelnīt.
 • Hops
 • Marta
  +2 +2 0

  Marta

  Beidzot! Fēliksa dēls ir atgriezies, es jau sāku satraukties, kur pazuda.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl