Jauna veikala atklāšana Dominā pulcē teju visu sabiedrības ziedu

Komentāri
Jauna veikala atklāšana Dominā pulcē teju visu sabiedrības ziedu
Foto: Toms Norde

Trešdienas vakarā Igaunijā ražoto sieviešu apģērbu zīmols Bastion par godu pirmā konceptveikala atklāšanai tirdzniecības centrā Domina rīkoja grandiozas svinības, pulcējot vienviet sabiedrībā zināmus uzņēmējus, mūziķus, šovbiznesa un modes industrijas pārstāvjus.

Pasākumu apmeklēja teju viss sabiedrības zieds – dziedātājas Annija Putniņa, Olga Rajecka, Liera Šteina un Alekss Silvērs, mūziķes māsiņas Kristiāna un Elizabete Balčus, TV seja Vita Balčiunaite un Lelde Lietaviete, radio balss Valdis Melderis, etiķetes eksperte Elena Marga, sabiedrības dāmas un uzņēmējas Marika Ģederte, Kristīne Lindeblate, Tatjana Mackevica, Kristīne Daškova, Zane Samsonova, interjera dizainere Daina Gāga-Ēķe, kā arī šovindustrijas pārstāvis Mārtiņš Kapzems.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākuma ietvaros ar savu šarmu un balsi ļaudis priecēja krāšņo uzvedumu Cabaret zvaigzne – dziedātāja Amber jeb Aija Vītoliņa, par patīkamu muzikālo noskaņu rūpējās stilīgā dīdžejmeitene Cimo, savukārt pasākuma namamātes lomā iejutās sievišķīgā aktrise Marija Linarte, kuru TV skatītāji iepazinuši seriālā UgunsGrēks.

Foto

”Mums kā Igaunijas uzņēmuma Baltika Group pārstāvniecībai ir tas gods prezentēt pirmo īpašās koncepcijas projektu Latvijā, kura ietvaros būs iespēja iepazīt zīmolu Bastion – uzņēmuma jaunākais zīmols, kas vēl joprojām atrodas attīstības procesā,” stāsta Baltika Latvija valdes locekle Maruta Ērgle. ”Bastion zīmola paplašināšana Latvijā ļauj mums uzrunāt sieviešu auditoriju, kuras novērtē eleganci un sievišķību, savukārt veikala interjers tika veidots sadarbībā ar pasaulē atzīto starptautisko dizaina aģentūru Dan Pearlman, noformējot to kā sievietes sapņu drēbju skapi ar sievišķīgas izsmalcinātības elementiem.”

Lai veikalā sieviete rastu asociāciju ar personīgo sapņu garderobi, Bastion veikala iekārtojuma koncepts veidots kā buduārs šobrīd modernajos, maigajos pasteļtoņos, radot izsmalcināta luksusa pieskārienu un intīmu atmosfēru, aizbēgot no ikdienas dzīves steigas un rutīnas. Smalkās misiņa mēbeles, mīkstie plīša paklāji un spoguļu zāle ikvienai veikala apmeklētājai liks justies skaistai un elegantai.

Svinību galvenais notikums bija divu apģērbu kolekciju modes skate.Pasākuma gaitā, malkojot šampanieti un baudot izsmalcinātas uzkodas, viesiem bija iespēja vērot šobrīd iecienītās modeļu aģentūras ”Moon Models” modeļu demonstrēto zīmola BASTION pavasara – vasaras kolekciju, kā arī ekskluzīvo apģērbu līniju, kas tapusi sadarbībā ar pasaulē zināmo šampanieti Moet & Chandon.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl