Jaunā Japānas skaistumkaraliene izraisa pretrunīgu reakciju

0 Komentāru
Jaunā Japānas skaistumkaraliene izraisa pretrunīgu reakciju
Foto: AFP/ LETA

Japānā pretrunīgas diskusijas izraisījusi jaunieceltā skaistumkaraliene. Par to kļuvusi Japānas iedzīvotāja, kuras raduraksti meklējami Indijā.

22 gadus vecā Prijhanka Jošikava, kuras tēvs ir indietis, bet māte – japāniete, svētdien tika kronēta par skaistāko sievieti Japānā, taču ne visi ir sajūsmā par viņas uzvaru. Šī ir otrā reize, kad par Japānas skaistumkaralieni kļūst vietējā iedzīvotāja ar dalītiem radu rakstiem – pērn par Mis Japānu kļuva Ariana Mijamoto, kuras tēvs ir afroamerikānis, bet māte – japāniete. Daudzi Japānā kopš svētdienas uzdod jautājumus, vai Jošikavai vispār ir tiesības pārstāvēt Japānas sievietes starptautiskajās sacensībās Mis Pasaule. Diskusijas par to ir pārņēmušas sociālos tīklus.

Pati Jošikava aģentūrai Reuters atzīst, ka daudz nepārdzīvo, jo kritiku viņai nāktos dzirdēt pat tad, ja viņa būtu simtprocentīga japāniete. Viņa arī norāda, ka fanu viņai netrūkst gan Japānā, gan Indijā un cer uz viņu atbalstu arī gaidāmajā skaistumkonkursā Mis pasaule Vašingtonā.

Japānas pārstāve pasaules skaistākās sievietes titulu konkursa 65 gadu pastāvēšanas vēsturē nav ieguvusi nekad, taču indietes ir kronētas piecas reizes, tāpēc pastāv cerība, ka varbūt šogad Japānai beidzot paveiksies.

Foto

0 Komentāru