Jau vairāk nekā 100 skaistules pieteikušās pie Neida! NOBALSO par savu favorīti

56 komentāri
Jau vairāk nekā 100 skaistules pieteikušās pie Neida! NOBALSO par savu favorīti
Privātais arhīvs

Populārā jaunā mūziķa Nika Endziņa jeb Neida izsludinātā pieteikšanās uz viņa jaunākā videoklipa galvenās varones lomu izpelnījusies necerētu meiteņu atsaucību – diennakts laikā lomai pieteikušās jau 114 apburošas meitenes, un viņu skaits ik minūti pieaug. Skaties.lv aicina novērtēt kandidātes un atbalstīt savu favorīti ar balsojumu!

Arī pats Neids sarunā ar Skaties.lv atzīst – tik lielu interesi viņš nebija gaidījis. “Prieks, ka piesakās daudzas meitenes, tas ir ļoti patīkami,” prieku pauž Neids. Viņš atklāj meitenēm lieliskus jaunumus – iespēja piedalīties video tiks vairākām.

“Mūzikas klipam tiks izvēlētas četras meitenes. Ja vēl neesi paspējusi pieteikties konkursam, tad to vari paspēt vēl izdarīt, un, iespējams, mēs tiksimies atlasē!

Tādu interesi no meitenēm nebiju gaidījis. Prieks, ka piesakās ļoti simpātiskas meitenes, tādas tieši ir nepieciešamas mūzikas klipam. Kāds labums ir meitenēm, kuras tiks izvelētas? Viņas uzzinās ko jaunu, jo ne visi zina, kā notiek mūzikas klipa uzņemšana – tas ir samērā smags darbs. Bet galvenais, ka labi pavadīsim laiku filmēšanas laukumā,” iedvesmo Neids.

Līdz nedēļas beigām mūziķis vēl gaida pieteikumus, un tad labākās tiks aicinātas uz atlasi.

Balso par savu favorīti vai piesakies pati! Pieteikties var šeit!

BALSO!

56 komentāri