Jānis Stībelis laiž klajā otro dziesmu no februārī gaidāmā albuma

0 Komentāru
Jānis Stībelis laiž klajā otro dziesmu no februārī gaidāmā albuma
Publicitātes foto

Dziedātājs Jānis Stībelis klausītāju vērtējuma nodod otro dziesmu Kad sapņi izbeigsies no februārī gaidāmā albuma, informē mūziķa pārstāve Vivita Leismane.

Dziesmas vārdu un mūzikas autors ir Jānis Stībelis, arī aranžiju un producēšanu veicis pats. Dziesma ierakstīta Elko Music studijā ar skaņu inženieri Gintu Stankeviču priekšgalā. Ierakstā piedalījās bundzinieks Miķelis Vīte, papildvokāliste Iluta Valtere, ģitārists Mārcis Auziņš un Jānis Stībelis pie klavierēm.

”Jaunā dziesma stāsts par to, ka, mainoties laikam, cilvēka vecumam, mainās arī viņa sapņi – 13 gados mēs sapņojam un redzam citas lietas nekā, piemēram, 30 gados. Sapņi nepazūd, tie vienkārši… mainās, bet cauri tam vijas doma, ka ir jauki, ja tu vari ar kādu dalīt šos sapņus, ieceres, kādu kas ir tavs atbalsts mirklī, kad sapņi… izbeidzas!” stāsta J. Stībelis.

Video piedalījās Miķelis Vīte, Iluta Valtere, Mārcis Auziņš, Oskars Sproģis, Kristaps Krievkalns un Māris Jēkabsons.

Dziesmas pirmatskaņojums plašākai auditorijai notiks 22. novembrī Valmieras kultūras centrā, kur Jānis Stībelis sniegs īpašu jaunā albuma ieskaņas koncertu. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

“Pašlaik norit aktīvs darbs pie jaunā albuma. Ik dienu vairākas stundas pavadām studijā, lai ierakstītu jaunas dziesmas un paralēli tam visam ar “vienu kāju” esam albuma lielajā prezentācijas koncertā, kas būs 21. februārī Rīgā. Iespējams, būs jauns duets, iespējams, būs jauns tēls,” atklāj mūziķis, kurš ar jaunajām dziesmām ”grib piecelt kājās klausītājus un mesties dejā kopā ar viņiem”.

Atgādinām, ka vasaras sākumā Jānis Stībelis duetā ar Martu Ritovu klausītājiem nodeva topošā albuma pirmo dziesmu 2 pasaules.

0 Komentāru