Jānis Ozols īpašu lepnumu par savu vārdu izjūt ārzemēs

Komentāri

”Mans vārds ir kolosāls,” pārliecināts diriģents Jānis Ozols, kurš īpašu lepnumu par savu vārdu izjūt, citu valstu pārstāvjiem skaidrojot, ka Jānis ir īstākais un tradicionālākais latviešu vārds.

Lai gan kora vadīšanas profesija iet roku rokā ar lustīgu Jāņu svinēšanu, Jānis Ozols savā vārda dienā nav strādājis ne reizi. ”Es tā esmu saplānojis. Arī tad, kad bija Cosmos laiki – mēs tur bijām trīs Jāņi – tā bija svēta diena,” atzīst diriģents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kompānija, ar kuru līgo Jānis Ozols, dziesmai atvēl lielu vietu. ”Tas, ka man ir tāds vārds un uzvārds – Jānis Ozols, un tas, ka Jāņu simbols ir ozolu vainags, protams, man uzliek papildu pienākumu būt kārtīgam Jāņu svinētājam,” teic Jānis.

Lepnumu par savu vārdu Jānis Ozols īpaši izjūt, viesojoties ārzemēs un skaidrojot citu valstu pārstāvjiem, ka Jānis ir īstākais un tradicionālākais latviešu vārds. ”Man liekas, ka mans vārds ir kolosāls, un latviešiem vajadzētu to vārdu dot. Vienu brīdi bija ļoti daudz Jāņu – apmēram manā vecumā. Bet tagad viņi iet galīgi mazumā. Man liekas, ka Jānis ir ļoti labs vārds,” akcentē Jānis Ozols.

Līdz šim gan nevienus Jāņus nav sanācis rīkot pašam. Bet, tā kā tagad ģimenē ir divi šā vārda nesēji, Jānis Ozols sapratis, ka situāciju jālabo. ”Šogad mēs brauksim līgot riktīgi latviski – tautastērpos, ar siera siešanu, alus taisīšanu un visām parašām. Tā būs laba skola. Tad varbūt nākamgad pat būs jāsaņemas un jāuztaisa pašiem savi Jāņi,” teic Jānis Ozols.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl