Jana Duļevska atklāj viltību, kā gudri iepirkt apģērbu

Jana Duļevska atklāj viltību, kā gudri iepirkt apģērbu
TV3 publicitātes foto

”Man svarīgi apģērbā un krāsās justies labi,” pauž TV seja Jana Duļevska, kuras košais stils un tērpi bez uzmanības nav atstājis šova Izklausies redzēts skatītājus un fanus. Sarunā ar portālu “Skaties.lv” Jana atklāj, kas ir viņas spilgtā tēla meistari un kādam apģērbam tiek dota priekšroka ikdienā.

”Televīzijā vajag kaut ko saistošāku un košāku,” sarunā ar portālu “Skaties.lv” atzīst TV3 šova ”Izklausies redzēts” žūrijas pārstāve Jana Duļevska (36). ”Un vēl ir tie gadi, kad varu ”ielēkt pēdējā laivā””, ar smaidu atzīst Jana, kura ikdienā izvēlas askētisku ģērbšanās stilu, bet, kas zina, varbūt, gadiem ejot, viņa savas domas mainīs.

”Cienot skatītājus, televīzijā ir jāizskatās labi. Šovam piederas gaišas krāsas, tērpties melnā vai pelēkā nebūtu īsti pareizi.

Protams, es skatos, kas man piestāv, gluži visu es nevilktu. Šo to es vēl nevaru pieņemt. Īsās zeķītes augstpapēžu laiviņās – tas nav mans,” neslēpj TV seja un uzsver, ka mode un apģērbs nav viņas iecienītākā sarunu tēma.

To, ka Janas tērpi nereti ir pieskaņoti ”Izklausies redzēts” konkrētā raidījuma muzikālajai noskaņai, viņa sauc par sakritību, kad no vairākiem tērpiem bijis jāizvēlas viens. ”Ir modes tendences, ko es ieraugu un brīnos – tas tagad modē? Jaunā paaudze ir ar savu redzējumu. Protams, es no viņiem mācos,” atzīst Jana.

Foto: Jana Duļevska “Izklausies redzēts” žūrijā

Viņas košo stilu šovā ”Izklausies redzēts” veido jaunie stilisti Kostya Kristiāns un Elizabete Džeina Rubene.

Modes tendencēm un aktualitātēm Jana līdzi nesekojot, bet vairāk paļaujas uz sajūtām. ”Izvēlos to, kas man pašai patīk un arī piestāv, un svarīgi, lai es tērpā jūtos labi.

Bieži vien es domāju, ka man gan ir paveicies, ka varu izmēģināt visus stilus! Tāpat kā aktrisēm izrādēs un mūziķiem koncertos ir iespēja ģērbties dažādu stilu apģērbos. Tādēļ es neraujos pēc krāsām ikdienā,” stāsta TV seja. Ikdienas apģērbā viņa dod priekšroku melnu, baltu un pelēku krāsu kombinācijām.

”Citreiz es gribētu ģērbties drosmīgāk un atļauties eksperimentēt, bet tai pat laikā es saprotu, ka tā tomēr neesmu es. Man svarīgi apģērbā un krāsās justies labi,” uzsver Jana.

Otrs iemesls, kādēļ sieviete dod priekšroku mērenībai, ir vecuma apzināšanās. ”Jaunieši līdz 25 gadiem var atļauties būt drosmīgāki,” viņa norāda.

”Mani saista, protams, arī greznas kleitas, bet es zinu, ka es tādu uzvilkšu vienu, varbūt divas reizes. Ērtāk jūtos ādas legingos vai džinsos, varbūt kādā melnā kostīmā.

Apģērbu pērku, lai to varētu valkāt regulāri. Praktiskuma puse man ir ļoti svarīga. Pērku tad, ja es zinu, ka valkāšu vismaz gadu vai divus,” atzīst Jana.

Ikdienā Jana cenšas ievērot noteikumu, ka vairāk par trīs krāsām apģērbā un aksesuāros nevajadzētu būt. ”Ja ir auskariņi, tad noteikti ap kaklu neko nevajadzētu likt. Svarīgi ir sabalansēt. Nekad nevajag pārspīlēt. Labāk ir mazāk nekā vairāk,” padomu dāmām sniedz TV seja.

Foto: Jana šova iepriekšējā sezonā

Lasi vēl