Ja esi Teilores Sviftas fans, tas var būt izdevīgi

0 Komentāru
Ja esi Teilores Sviftas fans, tas var būt izdevīgi
Foto: LETA

Jau kādu laiku popzvaigzne Teilore Svifta sūta personiskas dāvaniņas saviem lojālākajiem onlaina atbalstītājiem. Šis sirdi sildošais stāsts nāk no 25 gadus vecās Rebekas. Atsaucoties uz viņas Tumblr blogu, tas viss sākās, kad dziedātāja atbildēja uz vienu no meitenes publikācijām ar sirdi plosošu vēstuli.

Pēc kāda brīža ar kaste no starptautiskās pasta kompānijas FedEx klauvēja pie durvīm. Tā saturēja garu, ļoti personisku vēstuli, kaklarotu un pašas zīmētu attēlu, kā arī čeku par 1989 dolāriem ar domu – tagad Tu esi par 1989 dolāriem tuvāk, lai nomaksātu savu studiju parādu. To visu Rebeka nopublicēja savā Tumblr blogā, ko var apskatīt šeit!

Meitene augšupielādēja ar video, kurā viņa atver Teilores sūtītās dāvanas. “Tātad, šis ir video ar mani, kur atveru atveru dāvanas, kuras sūtījusi Teilore,” viņa komentē. “Es biju tik satraukusies, ka nevarēju izlasīt rakstīto vēstuli, bet aploksni es iznīcināju pilnībā. Es biju tik lielā šokā, ka Teilore ir tērējusi savu laiku, lai padomātu par mani un atsūtītu kaut ko. Es joprojām neticu, ka spēšu šo visu sagremot, Šķiet, ka esmu trakā sapnī. Nespēju loģiski salikt teikumu. Paldies Dievam, mamma atvelēja minūti, lai pateiktoeis Teilorei. Teilore, paldies, paldies, paldies! Zinu, ka to jau esmu teikusi un, visticamāk, teikšu vēl miljons reižu, bet tas viss man nozīmē ļoti daudz – tik ļoti, ka pat nespēj iedomāties. Es mīlu Tevi!”

Video apskatāms zemāk:

0 Komentāru