Izziņota mūziķu pieteikšanās Tallinas Mūzikas nedēļai

0 Komentāru
Izziņota mūziķu pieteikšanās Tallinas Mūzikas nedēļai
Foto: Aron Urb

Šodien, 21. oktobrī, sākusies mākslinieku pieteikšanās septītajai Tallinas Mūzikas nedēļai (TMN), kas Igaunijas galvaspilsētā norisināsies nākamgad no 25. līdz 28. martam.

No šodienas iespējams arī iegādāties Tallinas Mūzikas nedēļas delegātu caurlaides par zemāko cenu – 100 eiro.

”Tallinas Mūzikas nedēļa šo gadu laikā ir kļuvusi ne vien par Baltijas valstu centrālo notikumu mūzikas industrijā, bet viennozīmīgi ir ieguvusi stabilu vietu Eiropas mērogā. Turklāt starptautiskie industrijas pārstāvji, kas ierodas uz TMN, ir ieinteresēti sadarboties ar mūsu reģionu. Minēšu tikai vienu piemēru no savas pieredzes – tieši TMV nodibināju kontaktu ar Martinu Elbornu (The Great Escape, Glastonbury), un Tallinā aizsākās stāsts, kā Prāta vētra nokļuva uz John Peel skatuves pasaules nozīmīgākajā festivālā – Glastonbury,” stāsta grupu Prāta vētra un Carnival Youth menedžmenta pārstāve Guna Žučika.

”Esam patiesi gandarīti par lielisko sadarbību starp Positivus festivālu un Baltijas un Ziemeļvalstīs vērienīgāko pilsētas festivālu Tallinas Mūzikas nedēļa, kas šogad turpināsies jau ceturto gadu. TMN ir lieliska iespēja vienuviet iepazīt reģiona daudzsološākās grupas, kā arī satikt mūzikas industrijas profesionāļus un entuziastus. Tas ik gadu ir patiešām iedvesmojošs notikums,” stāsta Positivus festivāla rīkotājs Ģirts Majors.

Tallinas Mūzikas nedēļa ir ikgadējs trīs dienu pilsētas festivāls un mūzikas industrijas konference, kas apvieno reģionālā un pasaules mēroga talantus un industrijas ekspertus kopš 2009. gada. Festivāls vienkopus pulcē ap 800 mūzikas industrijas dalībnieku, kā arī vairāk nekā 200 dažādu mūzikas žanru māksliniekus no Igaunijas un visas pasaules. Festivāla programma Tallinā piesaista ap 20 000 entuziastisku mūzikas cienītāju no Igaunijas un tās kaimiņvalstīm.

TMN turpina piedāvāt visdažādāko žanru pieeju – sabalansētu vietējo mākslinieku un topošo zvaigžņu sajaukumu, neordinārus izpildītājus un mūsdienu žanru ”trendseterus”, no avangarda un popmūzikas līdz pat klasikai. Festivāla programma tiek veidota, plašai mūzikas ekspertu komandai rūpīgi izvērtējot visu mākslinieku pieteikumus. Visu mūzikas žanru pieteikumi ir laipni gaidīti.

Tallinas Mūzikas nedēļas divu dienu mūzikas industrijas konference ar pasaules līmeņa starptautiskiem un vietējiem viesiem aptver plašu tematu klāstu – no vietējās kultūras politikas un reģionālās sadarbības līdz praktiskiem menedžmenta padomiem un globālās mūzikas industrijas biznesa moduļiem.

TMN konferences programma tiks izziņota 2015. gada februārī. Pērnā gada semināra saraksts apskatāms tmw.ee/est_seminar_2014.php

Tallinas Mūzikas nedēļas ietvaros norisināsies šādas apakšprogrammas:
  • TMN pilsētas skatuves programma – mājīgi bezmaksas pop-up koncerti un īpaši festivāla mūziķu priekšnesumi dažādās Tallinas kafejnīcās, galerijās, grāmatnīcās un citās publiskās vietās.
  • TMN Talks – mūzikas tēmai veltītas publiskas interviju un diskusiju sērijas Tallinas omulīgajās kafejnīcās.
  • TMN Tastes – rūpīgi izvēlēts pilsētas labāko restorānu, kafejnīcu un ēdnīcu klāsts ar īpašām ēdienkartēm un atlaidēm festivāla viesiem.

Mākslinieku pieteikumi tiks pieņemti un zemākā biļešu cena tiks saglabāta līdz 1. decembrim. Papildu informācija pieejama tmw.ee

0 Komentāru