Izsolīs Fredija Merkūrija un Odrijas Hepbernas piemiņas lietas

0 Komentāru
Izsolīs Fredija Merkūrija un Odrijas Hepbernas piemiņas lietas
Foto: Scanpix

Viens no vecākajiem izsoļu namiem pasaulē – Bonhams izsoļu nams Londonā – gatavojas pārdot vairākas retas pasaulslavenu filmu un mūzikas zvaigžņu lietas. Tostarp ir gan Odrijas Hepbernas rakstīta vēstule, gan Fredija Merkurija piezīmju grāmata un vairākas Gerija Mūra ģitāras.

Bonhamas izsoļu nams Lielbritānijā dibināts 1793. gadā un ir viens no vecākajiem tēlotājmākslas, dārglietu, retu automašīnu un antīko priekšmetu pārdevējiem. Arī šoreiz britu izsoļu nama rīcībā nonākušas vairākas retas lietas. Tās savulaik piederējušas dažādām pasaules mēroga zvaigznēm un šoreiz izsole īpaša tieši tāpēc, ka pat izsoļu namā strādājošie atzīst – tik daudz slavenu cilvēku lietu vienkopus redzēt negadoties bieži.

”Daudzas no lietām ir uzskatāmas par īpaši retām, jo tās bieži negadās ieraudzīt izsolēs. Un kolekcionāri, kuri vēlēsies kaut ko iegādāties, piemēram, The Beatles grupas albuma vāka no Sgt. Peper, nežēlos savu laiku vai līdzekļus, jo vienkārši šāda iespēja vairs var nebūt,” akcentē Bonhamas izsoļu nama pārstāve Ketrīna Skofilda.

Sagaidāms, ka britu aktrises Odrijas Hepbernas vēstule tiks izsolīta par 4 tūkstošiem britu mārciņu, bet īru ģitārista Gerija Mūra viena no 35 izsolē piedāvātajām ģitārām varētu tikt pārdota pat par 12 tūkstošiem mārciņu. Savukārt visdārgāk tiek prognozēts, ka varētu tikt izsolīts The Beatles grupas Sgt. Pepper albuma vāks ar visiem parakstiem. Tā cena tiek lēsta ap 40 tūkstošiem mārciņu.

Foto

0 Komentāru