Izskan prognozes, kuras kinozvaigznes iegūs Zelta Globusus

Komentāri
Izskan prognozes, kuras kinozvaigznes iegūs Zelta Globusus
Foto: AFP/ EPA/ LETA

Svētdien, 10. janvārī, norisināsies Zelta Globusu pasniegšanas ceremonija, un arī Triobet bukmeikeri, tāpat kā visi kinomīļi, steidz izteikt savus minējumus iespējamajiem balvas ieguvējiem. Pēc bukmeikeru domām, kategorijā drāmas filma par gada labāko aktieri atzīs Leonardo di Kaprio, bet labākās aktrises balvu iegūs Brī Larsone. Komēdiju kategorijā kā iespējamākie balvas ieguvēji tiek prognozēti aktieris Mets Deimons un aktrises Dženifera Lorensa un Eimija Šūmere.

Vislielākā iespējamība iegūt labākā drāmas filmas aktiera nomināciju, pēc bukmeikeru domām, ir Leonardo di Kaprio (Leonardo Di Caprio) par lomu filmā Cilvēks, kurš izdzīvoja, viņa uzvarai piešķirot 92% iespēju. Ar ievērojami mazāku iespējamību, tomēr kā otru iespējamo kandidātu uzvarai bukmeikeri izvirzījuši Maiklu Fasbenderu (Michael Fassbender). Kā trešo iespējamo balvas ieguvēju bukmeikeri min Ediju Redmeinu (Eddie Redmayne), kurš filmā Dāņu meitene atveidojis sievieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kategorijā labākais aktieris mūziklā vai komēdijā, pēc bukmeikeru domām, vislielākā iespēja iegūt Zelta globusu ir Meta Deimona (Matt Damon) aktierspēlei filmā Marsietis, viņa uzvarai piešķirot 70% iespējamību. Kā nākamo reālāko kandidātu bukmeikeri ir ierindojuši Alu Pačīno (Al Pacino) filmā Danny Collins ar 20% iespējamību iegūt balvu, aiz sevis atstājot abus filmas Gadsimta likme aktierus Stīvu Karelu (Steve Carell) un Kristianu Beilu (Christian Bale).

Savukārt konkurencē starp sievietēm, kategorijā labākā drāmas aktierspēle bukmeikeri vislielāko iespēju iegūt balvu ar 70% iespējamību saredz Brī Larsonei (Brie Larson) filmā Istaba, kurā viņa iejutās pašaizliedzīgas vientuļās mātes tēlā. Aiz viņas vien ar 20% iespējamību tieka ierindota trīs Zelta Globusu balvas ieguvēja Keita Blanšeta (Cate Blanchett). Kā trešo iespējamāko balvas ieguvēju bukmeikeri nosauc Soršu Ronanu (Saoirse Ronan).

Komēdiju un mūziklu filmu kategorijā bukmeikeri nav varējuši izvēlēties, un piešķīruši vienādu 38% iespējamību gan divu Zelta Globusu ieguvējai Dženiferai Lorensai (Jennifer Lawrence), gan komēdiju aktrisei Eimijai Šūmerei (Amy Shumer). Vēl mazāku jeb 225 iespējamību bukmeikeri piešķīruši filmas Vecmāmiņa galvenās varones atveidotājai, 76 gadus vecajai Lilija Tomlina (Lilly Tomlin).

Pēc bukmeikeru domām, par vislabāko filmu komēdiju un mūziklu kategorijā tiks atzīta filma Marsietis, piešķirot filmas uzvarai 42% iespējamību, kas ir tikai nedaudz mazāk nekā filma Gadsimta likme, kuras iespējai iegūt balvu bukmeikeri piešķīruši 35% iespējamību. Savukārt par labāko filmu kategorijā drāmas filma, pēc bukmeikeru domām, 75% iespējamība varētu būt filmai Spotlight, kas ir uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par masīvu nepilngadīgo pavedināšanas nozieguma atklāšanu. Krietni mazāku iespējamību uzvarai jeb 17% bukmeikeri piešķīruši filmai ar Leonardo Di Kaprio Cilvēks, kurš izdzīvoja.

Foto: kinozvaigznes filmu pirmizrādēs un citos saviesīgos pasākumos

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl