1 komentārs
Izklausies redzēts “roķīgākais” dalībnieks Atis Zviedris par dzīves mūzu – draudzeni Aneti un izceļoto Itāliju
Foto: Toms Norde

“Viņa ir mana veiksme,” tā par savu draudzeni Aneti žurnālam Privātā Dzīve saka mūziķis un šova Izklausies redzēts dalībnieks Atis Zviedris. Anete zina īstos brīžus, kad šova aizskatuvē jābūt blakus draugam un kad, vienkārši klusējot, jātur īkšķis.

Vizuāli līdzīgie

“Mūs bieži notur par brāli un māsu, un tad mums ir jāskaidro – nē, mēs esam pāris,” smaidot saka Atis. “Varbūt tas tāpēc, ka abos plūst tuvāku un tālāku austrumu asinis. Manī ir daļiņa baltkrieva, bet Anetes vectēvs bija mongolis,” atklāj viņš. Taču viņiem ir ne tikai vizuālā līdzība. “Mēs saprotamies no pusvārda un reizēm – pat bez vārdiem. Atliek tikai saskatīties un pateikt – dod pieci! Abiem ir skaidrs, kāpēc,” atzīst mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plaša muzikālā gaume

“Mājās mēs ar Aneti klausāmies visu pēc kārtas. No rīta tas var būt Foo Fighters, bet vakarā Manu Chao vai kāds itāliešu mūziķis,” stāsta Atis. Tāpēc šovā izmēģināt dažādus mūzikas stilus viņam neesot grūti, grūtāk esot pārvarēt satraukumu pirms uzstāšanās.

Tāpēc ir svarīgi, lai šādos brīžos blakus būtu mīļš un tuvs cilvēks. “Katrā raidījumā esmu bijusi aizskatuvē, un patiesībā tas man pat ļoti patīk. Man ir skaidrs, kā jāreaģē, kad jūtu, – Atis kļūst nervozs. Reizēm vienkārši jāļauj viņam sevī šo stresu izdzīvot,” saka Anete.

FOTO: Atis Zviedris šovā Izklausies redzēts

Pagāja laiks līdz pirmajam randiņam

Pirmo reizi Atis un Anete satikās pirms deviņiem gadiem. “Anete mācījās Rīgas Raiņa 8. vakara maiņu vidusskolā – skolā bija koris, kas veidoja priekšnesumus kopā ar vājdzirdīgajiem un nedzirdīgiem bērniem. Anete dziedāja šajā korī, bet mani pieaicināja piedalīties kādā no priekšnesumiem. Vēlāk ar šo priekšnesumu devāmies arī uz Maskavu,” atceras Atis.

“Man tolaik bija attiecības, bet Anetei tās bija tikko beigušās. Protams, Anete ir ļoti simpātiska meitene, un es kā vīrietis to nevarēju nepamanīt,” stāsta viņš. “Mazliet jau jutu, ka viņam patīku. Taču mums toreiz bija tikai sirsnīgas draugu attiecības,” piebilst meitene. “Atbraucām no Maskavas un nesatikāmies piecus gadus!

Kādu vakaru Atis ar savu grupu uzstājās tolaik populārajā klubā Bubamara. “Pēkšņi ieraudzīju – klubā ienāk Anete,” žurnāla Privātā Dzīvā stāsta Atis. “Liels bija mans pārsteigums, kad Atis no skatuves iesaucās – čau, Anete, sen neesi redzēta!” atceras Anete. Pēc uzstāšanās Atis aicināja meiteni nelielā kompānijā turpināt vakaru pie kāda no viņa draugiem. Tomēr meitene atteikusies un devusies mājup. Atis aizbraucis uz “tusiņu” viens, taču pēc stundas Anete piezvanījusi un jautājusi – kāda ir adrese? “Parasti, ja mani kāds uzaicina ciemos pēc pusnakts, es nekur nedodos. Taču manī bija intriga – kā būtu, ja es tomēr aizbrauktu? Šī sajūta uzvarēja,” atklāj Anete.

“Ata draudzenes sākumā mani ļoti nopietni “noskenēja,” atceroties iepazīšanos ar Ata kompāniju, tagad viņa smejas. “Pēc pāris dienām vienkārši vaicāju Anetei – tu būsi mana draudzene? Un viņa man atbildēja – OK! Un tā mēs arī laižam kopā pa dzīvi.

Ja ir brīvs brīdis – uz Itāliju!

Ja pārim pēkšņi uzrodas vairākas dienas brīvas, viņi zina, kurp doties – uz Itāliju! Šī zeme Anetei esot gluži kā otrās mājas. Tā tas ir kopš tiem laikiem, kad Anete kā brīvprātīgā devās uz Milānu, lai integrētu imigrantus šajā zemē. Tagad arī Atis ne tikai iemīlējis šo valsti, bet arī nedaudz apguvis itāliešu valodu.

Ja mēs precēsimies, jūs par to uzzināsit!

“Patlaban mēs ģimenē esam trīs,” žurnālam Privātā Dzīve saka Atis, jo nesen uzņēmušies rūpes par kaķu meiteni Koko. Vaicāti par kāzu plāniem, Atis un Anete saka – pagaidām esot tikai sapņi par to. “Kā mūziķis esmu spēlējis ļoti daudzās kāzās, tāpēc zinu – var būt ļoti forši un var arī būt tā, ka it kā viss ir, taču paša galvenā – prieka – nav. Esmu novērojis, ka biežāk tā pietrūkst tieši turīgu cilvēku svinībās. Ir gan pils, gan bagātīgi galdi un salūts, bet vienmēr kāds ar kaut ko nav apmierināts. Tādās reizēs šķiet – labāk viņi būtu vienkārši sarakstījušies “zagsā” un pārējo naudu ieguldījuši ceļojumā uz Lasvegasu,” spriež Atis.

No iepriekšējām attiecībām viņam ir 15 gadus vecs dēls Rihards. “Kādu laiku dēls dzīvoja pie manis, taču šobrīd viņš kopā ar savu mammu dzīvo Zviedrijā. Patiesībā man par to ir prieks – lai iepazīst pasauli. Mums ar Rihardu ir ļoti labs kontakts,” stāsta mūziķis. Arī ar Ata draudzeni Aneti dēlam izveidojusies cieša draudzība. “Mēs esam labi čomiņi,” pasmaida viņa.

“Cenšamies dzīvot šodienā, neplānot pārāk daudz. Taču, kad mēs ar Aneti apprecēsimies, jūs to uzzināsit,” apsola mūziķis.

Pilnu rakstu lasi žurnāla Privātā Dzīve šīs nedēļas izdevumā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl