Izdots Simona Krasta debijas albums Korpulentrijs

0 Komentāru
Izdots Simona Krasta debijas albums Korpulentrijs
Publicitātes foto

Klajā nācis pagrīdes mūzikas grupas Mazie Smirdīgie Kociņi (MSK) dalībnieka Simona Krasta līdz šim romantiskākais ieraksts – debijas solo albums Korpulentrijs, informē ierakstu izdevniecība Tornis.

Simons Krasts ir Rīgas psihedēliskās pankroka grupas Mazie Smirdīgie Kociņi līderis, kurš paralēli grupai spēlē solo. MSK ir izdoti divi ieraksti, bet trīs līdz četri albumi vēl gaida izdošanu. Līdzīgs ir arī Simona albuma stāsts – ierakstīts pirms vairākiem gadiem, sagatavots izdošanai tikai tagad, 2014. gada rudenī.

Sākotnēji Korpulentrija izdošana tika plānota kopā ar Jura Simanoviča (Bērnības Milicija) otro soloalbumu kā kopīga kasete, bet pēdējos gadus Simons vairāk dzīvo Londonā nekā Rīgā, un tas ir viens no iemesliem šādai nobīdei plānos un laikā.

Albums ierakstīts un miksēts analogi (lentēs), bet pagaidām izdots vienīgi digitālā veidā. No 20. oktobra Korpulentrijs klausāms un iegūstams bez maksas vai pret ziedojumu mūzikas izplatīšanas platformā Bandcamp, kā arī straumēšanas vietnēs Spotify, ITunes, Deezer.

0 Komentāru