Izcili, bet skaudri! Lady Gaga atklāj patiesību par šovbiznesu, ko daudzi nevēlas atzīt

0 Komentāru
Izcili, bet skaudri! Lady Gaga atklāj patiesību par šovbiznesu, ko daudzi nevēlas atzīt
Foto: ekrānuzņēmums

”Man ir bijis nepieciešams pieņemt lēmumus. Piemēram, kāpēc es neesmu laimīga? Ok, Stefānija, Gaga, hibrīd, persona? Kāpēc tu esi nelaimīga?” reiz pati sev jautājumu uzdevusi popdīva Lady Gaga.

Pirms pāris gadiem populārā dziedātāja nopietni apsvērusi iespēju pamest mūzikas biznesu. Pirms to darīt, Lady Gaga nolēmusi uzskaitīt lietas, kas viņu padara nelaimīgu.

Man nepatīk tirgot smaržas.

Man nepatīk aizvadīt dienas, paspiežot cilvēkiem rokas, smaidot un uzņemot “selfijus”. Jūtos sekla. Es eksistēju. Man ir daudz vairāk, ko piedāvāt.

Man nepatīk tikt izmantotai, lai palīdzētu citiem pelnīt naudu.

Es jūtos skumji, kad esmu pārstrādājusies. Kad esmu tikai naudas ražošanas mašīna. Kad manas kaislības un radošums tiek novirzīts otrajā plānā.

”Ko es sāku darīt? Es sāku teikt NĒ. Es nedarīšu to, man tas nepatīk. Es neuzņemšu to foto, neiešu uz to pasākumu. Es uz to neparakstīšos, jo to neatbalstu. Lēnām sāku atcerēties, kas es esmu,” atceras Lady Gaga. ”Un tad aizej mājās, paskaties spogulī un saki: Jā, ar tevi es varu doties pie miera katru nakti. Jo es pazīstu šo personu. Tai personai ir raksturs, godaprāts un viedoklis. Tā persona nesaka visam “JĀ”. Tā persona nesaņem SMS un neprasa citiem: Ārprāts, viņi man šo uzrakstīja ar šādu smaidiņu galā. Vai es varu šādi atbildēt? Vai tas ir ok? Vai viņiem es patikšu, ja tā atbildēšu? Vai man teikt kaut ko citu?”

”Šis ir gadsimts, kurā mēs dzīvojam. Patiesībā nerunājam cits ar citu. Mēs neapzināti stāstām melus,” uzskata popdīva.

FOTO

VIDEO

0 Komentāru