Bijusī TV Zvaigzne Toretto iekuļas nepatikšanās un tagad staigā ar miesassargiem

4 komentāri
Bijusī TV Zvaigzne Toretto iekuļas nepatikšanās un tagad staigā ar miesassargiem
Foto: no Edgara Toretto privātā arhīva

Kādreizējā realitātes šova TV Zvaigzne finālists un tagad par seksa ekspertu dēvētais Edgars Toretto savu vārdu Latvijā nesis tik tālu, ka pat ballītēs viņam nav miera. Pēc potenciālā kautiņa izraisīšanas, kuru, kā viņš pats stāsta, izraisījis kāds agresīvi noskaņots jaunietis, jaunā sarunu šova Nimfomāns vadītājs tagad visur pārvietojas apsardzes pavadībā.

Par to, ka Toretto seksa tēmai un tās popularizēšanai piegājis nopietni, jau liecina fakts, ka tagad viņam ir arī sava preses pārstāve vārdā Sandra Mileika, kura portālam Skaties.lv atzinusi, ka puisim Rīgas ielās vairs neesot droši. Tas kļuvis skaidrs pēc kāda incidenta naktsklubā ar nosaukumu Friends, kurā kādi negatīvi noskaņoti jaunekļi provocējuši izbijušo TV Zvaigzne uz kautiņu, kā arī vakara gaitā tika pavadīts ar rupjām lamām, kas raidītas viņa virzienā.

Diezgan daudz esam dzirdējuši, ka naktsklubu apsargi mēdz būt diezgan pasīvi, un arī šis nebija izņēmums. Ignorējot šo incidentu, Edgaram un viņa menedžerei Elīnai nācās doties prom, liekot lietā pat savus “galus” no apsardzes firmas.

FOTO

Seksa eksperts pats arī atzīst, ka turpat katru dienu viņš saņem fanu vēstules un liela daļa no tām satur aizvainojumus un klaju nepatikas izrādīšanu pret to, ko viņš pasācis darīt. “Tieši šī iemesla dēļ tagad sabiedrībā kādu laiku uzturēšos tikai apsardzes firmas Vanags algoto vīru kompānijā. No tādiem cilvēkiem var sagaidīt visu!” stāsta Toretto, kuram jau pavisam gaidāms pirmais raidījums sarunu šova vadītāja krēslā.

Neskatoties uz to, kā redzams attēlos, puisis turpina iejusties savā tēlā un pat tad, kad, sperot soli no mājas, jāuztraucas par savu dzīvību, viņš vienmēr ir skaistu dāmu ielenkumā.

4 komentāri