Izbaudi dienu ar slaveno Miedziņš nāk aktieri Jāni Jarānu!

Komentāri

Aktieri Jāni Jarānu ilgus gadus ir pavadījuši divi tēli – Miedziņš un Mildiņa Nabiņas kundze. Nu jau gadu viņu uz ielas sveicina kā iemīļotā seriāla UgunsGrēks varoni Induli.

“Miedziņš ir beidzies, Mildiņa Nabiņa beigusies, tos vairs neviens nezina līdz 30 gadu vecumam, tāpēc ka tie netiek rādīti pa TV. Bet tagad mani atpazīst kā Induli. Man šoks! Gada laikā, kopš es spēlēju UgunsGrēkā, man nāk uz ielas klāt bērni, omītes mani sveicina, pieskaras,” neslēpj aktieris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktieri Jāni Jarānu no rītiem vairākas reizes nedēļā var satikt Arēna Rīga apkaimē. Ja vakarā spēlējama izrāde, tad rīta agrais apmēram sešus kilometrus garais gājiens ir obligāts. Ja jāpārvietojas pa Rīgu, tad aktieris vienmēr iet kājām, jo uzskata, ka tas ir ne tikai veselīgi, bet arī daudz ātrāk un ērtāk.

Tikpat naskā solī kā no rīta Jarāns ierodas uz vakara izrādi Gaismas pilī. Jānis izrādē tēlo Raini, bet viņa partnere Anna Putniņa ir Aspazija. Izrādē Rainim ar Aspaziju uz bibliotēkas kāpnēm jādejo pavisam 12 dejas.

Jarānam ir skaidrojums, kāpēc viņš lielākajai daļai skatītāju asociējas tikai ar humoru, kaut arī tēlojis ne vienu vien nopietnu lomu.

“Man patīk izklaidēt cilvēkus, man nepatīk viņus biedēt. Parasti lielajos teātros jo tu esi nopietnāks, jo… Jo parasti, to visi zina, tas ir rakstīts un filmās teikts, ka komiķis… nav komiķa, ir traģikomiķis.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl