Ivars Godmanis atgriezies pie bungām

4 komentāri
Ivars Godmanis atgriezies pie bungām
Foto: F64

Šoruden uz mūzikas un mākslas festivāla Bildes skatuves kāps kāda īpaša savienība – turbo folka ansamblī Oranžās brīvdienas (OB) bundzinieka vietu ieņems politiķis Ivars Godmanis, kuram šī nebūt nav pirmā pieredze bundzinieka ampluā. Vēl pirms uzstāšanās festivālā grupa kopā ar Godmani jau pamanījusies koncertēt jelgavniekiem.

Jautāts, vai Godmani apmierina OB repertuārs, viņš teic, ka jā. “Teksti, es domāju, puišiem ir ļoti nopietni – sociāli, nav tādi vienkārši par puķītēm un putniņiem. Otra lieta, protams, ir ļoti liels izaicinājums, jo es visu mūžu esmu spēlējis, protams, citu mūziku, bet šeit ir nopietns mūziku sakausējums – gan regejs, gan ska, gan pankroks, postpankroks. Man arī fiziski jābūt labā formā. Te ir spēle, kur nepieļauj vaļības un vieglumus,” raidījumā LNT Brokastis stāsta Godmanis.

Lai gan Godmaņa kungs OB sastāvā aizvieto līdzšinējo bundzinieku, kurš līdz nākamā gada aprīlim devies atpūtā, grupas mūziķi norāda, ka sadarbību ar Godmani varētu turpināt arī vēlāk.

VIDEO: Godmanis muzicē kopā ar OB

Grupa Oranžās brīvdienas kopā ar Ivaru Godmani muzicēs 28. novembrī Rīgas Kongresu namā Bildēs sevi pieteikušo grupu un radošo personību kopprojektu koncertā. Pēc tam apvienības tuvākais koncerts gaidāms 5. decembrī klubā Depo.

4 komentāri