Īsi, slaveni un bagāti. Holivudas slavenākie punduri un viņu augums

0 Komentāru
Īsi, slaveni un bagāti. Holivudas slavenākie punduri un viņu augums
Foto: Scanpix

Nav nekāds noslēpums, ka, lai iekļūtu Holivudas aktieru sarakstā, ir jāiztur pamatīga atlase, un tikai niecīgai daļai pasaules aktieru tas izdodas. Ņemot vērā šo kungu augumu, var tikai nobrīnīties par viņu apņēmību, kas vainagojusies ar galvu reibinošiem panākumiem.

Vorviks Deiviss – 107 centimetri

Šo jaunskungu noteikti būsi pamanījis ne vienā vien “kases grāvējā”. Viņš var lepoties ar lomām filmās par burvju zēna Harija Potera piedzīvojumiem, Nārnijas Hronikā, kā arī Zvaigžņu karos.

Verns Trojers – 81 centrimetrs

Šis aktieris noteikti vislabāk palicis atmiņā kā Mini Me komēdijās par Ostinu Paueru. Lai arī Trojers nevar lepoties ar garu augumu un muskuļiem, viņš ir lūgts viesis ne vienā vien Holivudas ballītē.

Pīters Dinkleidžs – 135 centimetri

Seriāla Troņu spēles fani ar nepacietību gaida tā jaunāko sezonu. Tajā pie vienas no galvenajām lomām ticis vēl kāds Holivudas punduris. Dinkleidžs filmējies arī Nārnijas hronikā, ierunājis balsis Ledus laikmetā, kā arī filmējies daudzās citās filmās un seriālos.

No 8. marta Kanālā 2 skatāms realitātes šovs Mazās sievietes. Losandželosa. Tā varones ir maza auguma sievietes, kuras nebaidās dzīvot ar vērienu. Tera un Tonja piesakās deju nodarbībām. Brienas laulība ir izjukusi, bet Kristija vēlas precēties. Skaties šovu Kanālā 2 darba dienās 12:00 un 20:00.

0 Komentāru