Komentāri

Britu jauni kino darboņi izveidojuši jauku īsfilmu, kuras sižets ir šāds: Londona Lūsijai šķiet liela, pelēka un garlaicīga. Savu vientulību viņa cenšas kliedēt meklējot draugus vai sarunu biedrus populārajā sociālajā vietnē Chat Roulette.

Neliela atkāpe tiem, kas nezina– Roulette ir pasaulē visnotaļ populāra komunikāciju platforma, kas video čatā saved divus nepazīstamus cilvēkus no jebkuras vietas pasaulē. Tā ļauj nodoties jaukām pļāpām, tāpat kā visnotaļ pikantākām izklaidēm, demonstrējot atkailinātas ķermeņa daļas, lūdzot meitenes parādīt krūtis, izsakot rupjas piezīmes, pašapmierinoties, utt.

Bet atpakaļ pie filmiņas – pēc kārtējā vīriešu sugas īpatņa, Lūsija šķiet zaudējusi pēdējo cerību stariņu parunāt ar kādu saprātīgu būtni, bet pēkšņi ar viņu sazinās jauns krievu vīrietis. No kosmosa stacijas! Bet  arī viņš neslēpj, ka labprāt aplūkotu Lūsijas krūtis, jo tur, augšā, jūtas sasodīti vientuļš. Lūsija, kā krietna meitene, protams, iebilst, bet kā viss beigās atrisinās – skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl