”Ir jādzīvo tālāk!” ”Duets Sandra” pirmo reizi kāpj uz skatuves pēc Sandras bērēm; FOTO no koncerta

9 komentāri
”Ir jādzīvo tālāk!” ”Duets Sandra” pirmo reizi kāpj uz skatuves pēc Sandras bērēm; FOTO no koncerta
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ceturtdienas, 23. marta, pēcpusdienā ”Rokkafejnīcā” fonda ”Līdzskaņa” labdarības koncerta ietvaros pirmo reizi uz skatuves pēc Sandras Brīnumas bērēm kāpa apvienība ”Duets Sandra”. Sandras ilggadējais dzīvesbiedrs un dueta partneris Andris pēc koncerta sniedza īpašu interviju Skaties.lv .

Pēc atvadīšanās no Sandras Andris apņēmās grupas darbību turpināt, kā skatuves partneri pieaicinot senu ģimenes draugu Andri Rogu. ”Duets Sandra” divu Andru sastāvā ”Rokkafejnīcā” izpelnījās skatītāju ovācijas, un sarunā ar Skaties.lv Andris neslēpj – arī viņš uz skatuves juties lieliski, nav bijis nekādas smeldzes.

“Viss bija lieliski. Kad atkal biju darbā, tās skumjās sajūtas pazuda. Visgrūtāk jau ir vienam mājās. Kad apkārt ir cilvēki, tās sajūtas paiet malā. Darbs ir vislabākās zāles,” par atgriešanos uz skatuves prieku pauž Andris.

Foto

Otrs Andris, protams, bijis nedaudz satraucies, labi apzinoties, ka tiks salīdzināts ar Sandru, kurai līdzināties jau nemaz nav iespējams. Taču publika jauno grupas dalībnieku pieņēmusi sirsnīgi.

“Mūsu skanējums ir tieši tas pats, tikai balss tagad savādāka,” skaidro Andris. Tiesa, tas, kas tagad rada nelielu satraukumu, ir grupas repertuāra turpināšana. Ar Sandru priekšgalā ”Duets Sandra” radīja vairākus desmitus albumu, uzstādot zināmu rekordu pašmāju šovbiznesā.

“Neslēpšu – iepriekš visas mūsu dziesmas rakstīja Sandra. Es reizēm piepalīdzēju ar vārdiem, bet viņa bija ģeniāla komponiste.

Nu šis amats ir jāpārņem man,” mazliet satraukts par jauno pienākumu grupas radošajā darbībā ir Andris. Taču viņš ir apņēmības pilns. Pirmo dziesmu rakstot, viņu iedvesmojusi paša mīļotā Sandra.

Andris Brīnums

Andris Brīnums

“Esmu uzrakstījis veltījuma dziesmu Sandrai. Pirmo reizi to atskaņošu klubā ”Tims Mints” 13. aprīlī, kur notiks ”Duets Sandra” pirmais lielais koncerts pēc Sandras bērēm. Visi laipni aicināti.

Un, jā, es mēģināšu tagad pats rakstīt. Kā man sanāks – redzēsim. Taču uzskatu, ka uz veciem lauriem nevar sēdēt, ir jāiet tālāk. Ir jādzīvo tālāk,” tā Andris.