Interesanti: viena diena ar Rēziju Kalniņu

0 Komentāru
Interesanti: viena diena ar Rēziju Kalniņu
Foto: ekrānuzņēmums

Rēzija atzīst, ka no rītiem neesot nekāda guļava. Ap sešiem mostas viņas mājdzīvnieki, tostarp arī nesen adoptētais ģimenes mīlulis – suns Umka, kuru Rēzija katru rītu ved pastaigā.

Aktrise tikai nesen kopā ar vīru, diriģentu Aināru Rubiķi, pēc divu gadu prombūtnes atgriezusies Latvijā. Pašlaik viņa Latvijas Nacionālajā teātrī iestudē Viktora Igo slaveno romānu Cilvēks, kas smejas. Mūziku izrādei komponēja viņas tēvs Imants Kalniņš.

Nacionālajā teātrī viņa pavada teju katru dienu, brīvas esot tikai divas pirmdienas mēnesī. Turklāt uzreiz pēc sevis vadītā mēģinājuma dodas uz Dailes teātrī, uz kura skatuves šoreiz kāps kā aktrise. Vakarā viņai paredzēta monoizrāde Oskars un rozā dāma. Tajā viņa iejūtas 10 dažādu tēlu lomās. Rēzija atzīst, ka skatuve nav viņas otrās mājas. Mājas esot tikai vienas. Gadu gaitā viņa ir iemācījusies nodalīt darbu no privātās dzīves.

FOTO

Rēzija jau kopš dzimšanas svin 18. novembri, jo tā ir ne tikai valsts svētku diena, bet arī viņas mammas, leģendārās aktrises Helgas Dancbergas jeb kā viņu iesaukusi Rēzija – Intiņas, dzimšanas diena. Iespējams, tāpēc viņas mīļākā ir tieši latviešu virtuve. Īsi pirms izrādes Rēzijai tiek uzklāts grims, un aktrise dodas uz skatuves izmēģināt izrādes tekstu.

Pēc monoizrādes Rēzijas diena vēl nebeidzas, jo desmitos vakarā viņai paredzēta uzstāšanās uz trešās skatuves vienas dienas laikā. Rēzija piedalās savas draudzenes Agneses Zeltiņas jaunās rotu kolekcijas prezentācijā ”jaunība”, kuras viņa demonstrē kopā ar kolēģēm – citām talantīgām pašmāju aktrisēm.

VIDEO

0 Komentāru