Komentāri

Pavisam nesen portāls Skaties.lv viesojās pie Lienes Greifānes. Izrādās, ka viņa ne tikai audzē garneles, bet pārsteidza mūs ar vēl kādu lietu, par kuru vairums no jums pavisam noteikti nezināja, – mūziķe septiņus gadus trenējusies cīņas sportā ar nosaukumu kikbokss.

Apavu daudz, bet nekad nav, ko vilkt!

Pirms tam parādījām jums virtuvi un mazās garnelītes, kas dzīvojas Lienes un Igora Greifānu virtuvē, tad tagad laiks ielūkoties arī pārējās istabās. Pāra koridorā mitinās liels skaits apavu pāru, par ko Greifāne pati saka: “Vienalga, cik daudz Tev apavu ir, tāpat nekad nav, ko vilkt!” Nedaudz tālāk stāv arī viņas atvases “mersedess” – skaisti, balti bērnu ratiņi, ar kuriem doties ikdienas pastaigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Kikboksā aizvadīti septiņi gadi

Video, kas atrodas virs šīs rindkopas, varēsit redzēt, ka Greifānes darbistabā uz sekcijas stāv arī kikboksa cimdi. “Es agrāk trenējos, bet tagad vairs nē! Mans vīrs tagad ar to nodarbojas,” stāsta Liene, kura pati ar to nodarbojusies gandrīz septiņus gadus. Mūziķe netrenējās sacensībām, bet gan savas formas uzturēšanas nolūkos. “Ir ļoti labi, ka kikbokss Latvijā kļuvis tik populārs, jo tas ir viens no veidiem, kā padarīt sevi slapju pēc divām minūtēm. Tas ir tāpat kā ar džaivu!”

Liene iesaka to pamēģināt katram, jo tas nāk par labu gan cilvēka kardio, gan arī muskuļiem. “Sievietēm pret celulītu tas vispār ir – vo!” māksliniece rāda īkšķi gaisā. “Kikbokss, tas ir baigi forši!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl