Intars Busulis izziņo Latvijas koncerttūri

Komentāri
Intars Busulis izziņo Latvijas koncerttūri
(Foto: LETA)

Dziedātājs Intars Busulis un Abonementa orķestris 2015. gada maijā sāks koncertu sēriju Atgriešanās pie…, uzstājoties piecās Latvijas pilsētās, informē mūziķa menedžere Una Taal-Medvide.

“Atgriešanās pie… mūzikas, sarunām, saknēm un vērtībām, to izdziedot caur dziesmām un izstāstot caur jokiem. Atgriešanās var būt dažādas, mūziķu gadījumā, tā būs atgriešanās pie konkrētām pašu radītām dziesmām, viņuprāt, labākajām, tā būs atgriešanās konkrētās pilsētās, tā būs atgriešanās pie vērtībām,” par koncertu sērijas nosaukumu stāsta U. Taal-Medvide.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertu tēls tiek veidots, apvienojot un integrējot pagātni tagadnē. Šim nolūkam izmantota ne tikai mūzika, bet arī vizuālais noformējums. Ar fotogrāfa Māra Ločmeļa un 19. gadsimta 50. gados radītu fotografēšanas tehnoloģiju īpašā foto sesijā tika radīta koncertu fotogrāfija wet plate stilā.

Koncertā ir iecerēti arī pirmatskaņojumi, kur pirmo jauno dziesmu klausītāji varēs dzirdēt jau februārī.

Piecu koncertu sēriju Intars Busulis kopā ar Abonementa orķestri sāks Rēzeknē, Latgales vēstniecībā Gors 16.maijā. 23. maijā mūziķi viesosies Vidzemes koncertzālē Cēsis, 30. maijā koncerts notiks Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē. 13. jūnijs būs īpašs, jo ar koncertu Sauleskalna estrādē I. Busulis uzstāsies savā dzimtajā pilsētā – Talsos. Koncertu sēriju noslēgs uzstāšanās koncertzālē Dzintari 4. jūlijā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas Biļešu paradīzes kasēs.

Līdz Latvijas koncerttūrei I. Busulim paredzēta koncertēšana Krievijā, kur ir izsludināts viņa pirmais solo koncerts, kas notiks Sanktpēterburgā 19. februārī. Šobrīd mūziķis atrodas Maskavā – ir sācies mēģinājumu process projektā Golos, kurā dziedātājs uz skatuves kāps šodien, 12. decembrī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl