Imants Vanzovičs slavē Ievu Sutugovu

Pievienot komentāru
Imants Vanzovičs slavē Ievu Sutugovu
LETA

“Viņai ir ļoti laba balss tehnika, kādu nevienai citai jaunajai latviešu dziedātājai neesmu saklausījis,” par Ievu sajūsminās mūziķis Imants Vanzovičs.

Šajā nedēļas nogalē ar vērienīgu Bilžu Veterānu koncertu noslēgsies festivāls Bildes 2016. Noslēguma koncertā 23. oktobrī uz Rīgas Kongresu nama skatuves pēc vairāku gadu klusēšanas kāps dziedātājs Imants Vanzovičs, kurš kopā ar Zigmaru Liepiņu piedalījās pirmajās Bildēs 1985. gadā. Šogad leģendārais dziedātājs uzstāsies kopā ar jauno un talantīgo Ievu Sutugovu, duetā izpildot tādas populāras un neaizmirstamas dziesmas kā Puķu nakts un Septītās debesis.

”Par Ievu varu teikt visu to labāko! Viņai ir ļoti laba balss tehnika, kādu es nevienai citai latviešu jaunajai dziedātājai neesmu saklausījis. Ievai piemīt skatuvei nepieciešamais dullums,” atzinīgi par Ievu izsakās Vanzovičs, piebilstot, ka abu kopējais mēģinājums Rīgas kinostudijā apliecinājis, ka jaunā paaudze ar veco var ļoti labi sadzīvot kopā.

Ieva Sutugova un Imants Vanzovičs mēģinājumā pirms Bilžu noslēguma koncerta

Ieva Sutugova un Imants Vanzovičs mēģinājumā pirms Bilžu noslēguma koncerta

“Mūzikā nav tautību, mūzikā nav vecuma, mūzika šīs īpašības nonivelē un padara nemanāmas. Bilžu pasākumos ir iesaistītas vairākas paaudzes, un man ir prieks, ka Bilžu kopā būšanas tradīcija tiek turpināta, un mēs tiekamies kaut vai uz neilgu brīdi,” priecājas Imants Vanzovičs.

Bilžu Veterānu koncerts notiks Rīgas Kongresu namā 23. oktobrī plkst. 18.00!

Lasi vēl