Komentāri

Jau 20 gadu Ilze Dobele ik dienu sveicina LNT skatītājus caur zilajiem ekrāniem. Darbs televīzijā Ilzei palīdzējis veidot stilu arī ikdienā.

Ilzes Dobeles skaistuma un labsajūtas formula – prieks par to, ko dara. ”Tas ir laiks dabā, tā ir spēja atslēgties no ikdienas ritma, jo tad uzreiz, manuprāt, iestājas harmonija. Un es domāju, tas varbūt ir arī tas, kas parādās cilvēkā, ka viņš ir līdzsvarā ar sevi,” saka Ilze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darbs televīzijā palīdzējis veidot arī Ilzes stilu ikdienā. Viņa ļoti labi zina, kādas krāsas un formas žaketes viņai piestāv ekrānā un ko nekādā gadījumā nevilkt. ”Tas ir ļoti liels ieguvums, jo bieži vien to var izmantot arī dzīvē.”

Lai arī katrs rīts un vakars Ilzei sākas grimētavā, arī ikdienā lūpukrāsa, vaigu tonis un smaržas liek sajusties sievišķīgi. ”Jā, lūpas uzkrāsot man ļoti patīk. Man patīk uzkrāsot arī skropstas, bet man patiesībā ar to arī pietiek,” atzīst LNT Ziņu moderatore. Ilze priecājas par iespēju ārpus ziņu formātam raksturīgā askētisma atļauties skaistākas rotas vai apģērbā kombinēt neparastākus elementus. Ilzes šīs vasaras atklājums ir lūpu zīmulis, kas reizē ir gan zīmulis, gan spīdums, gan lūpukrāsa.

Ilze ir pārliecināta, ka vēlme būt skaistai ir iekšā katrai sievietei. ”Katrai sievietei ir savs skaistuma efekts. Viņai tikai vajag kādu no malas, kas palīdz to ieraudzīt. Es domāju, ja katra sieviete paskatīties spogulī un pasmaidīs, viņai jau būs skaistāka. Ja viņa tā sāks katru dienu, tad par lielo rokassomiņas saturu var aizmirst,” smaidot saka Ilze Dobele un akcentē, ka skaistuma noslēpums ir sievietes attieksmē pašai pret sevi.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl