Ilvess Positivus festivālā uzstāsies ar dīdžejsetu

Pievienot komentāru
Ilvess Positivus festivālā uzstāsies ar dīdžejsetu
Foto: LETA

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess (62) Positivus festivāla ietvaros atskaņos dziesmas no paša sastādītās mūzikas izlases un sniegs autogrāfus uz vinila platēm, ziņo festivāla rīkotāji.

Ilvess jaunības dienu mīļāko dziesmu izlasi Teenage Wasteland – Favourites 1963-1978 laida klajā pērnā gada izskaņā. Viens no izdevuma prezentācijas pasākumiem notika Rīgas bārā Vest, kur prezidents stājās arī pie dīdžejpults. Positivus festivāla laikā svētdien, 17. jūlijā, plkst. 19:30 Tallinn Music Week vasaras mājā, kas atrodas uz festivāla galvenās ielas, Igaunijas prezidents atskaņos dziesmas no šīs izlases un sniegs autogrāfus uz izlases vinila platēm.

Foto: Ilvess rīdziniekiem prezentē savu rokdziesmu izlasi

”Tās bija dziesmas, kuras klausījos ar mazu 12 tranzistoru radioaparātu laikā, kad augu. Tās deva nepieciešamo atvieglojumu, ko The Who dēvēja par Teenage Wasteland. 62 gadu vecumā tā apgalvot varētu šķist nedaudz smieklīgi, bet jaunībā manu ikdienu glāba rokenrols,” prezentējot mūzikas izlasi, atzina Ilvess.

Šī būs jau otrā reize nedēļas laikā, kad Igaunijas pirmais pāris viesosies Latvijā. Nedēļas sākumā Ilvess kopā ar sievu Ievu tika uzņemti Latvijas prezidenta Raimonda Vējoņa Jūrmalas rezidencē.