”Ikviens cilvēks kaut reizi dzīvē ir krāpis savu otro pusīti.” Aleksandrs Sokolovs par uzticību attiecībās

Erotisko bilžu meistars Aleksandrs Sokolovs uzskata, ka neviena laulība, attiecības nevar būt bez krāpšanas. Ja otrs saka, ka nekad dzīvē nav krāpis, tie ir meli!

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • lol

  lol

  man patik ka te nak un heito itka dzives nebutu :DDDDDDDDDDDDDDD ieraudzijat rakstu un nodomajat pag jauzheito:D
 • Meitene

  Meitene

  Ir bijušas 5 gadu attiecības, pusotra gada un esošās (vairāk kā pusotrs gads). Tātad, ir 8 gadi attiecību pieredzes. Ne reizi nav bijis vēlmes krāpt, ne skatīties apkārt, "meklēties". Toties, no vairākiem vīriešiem ir dzirdēti izteicieni, ka mīl tikai savu sievu un pat bērni ir, tos arī bezgala mīl, bet gribas piedzīvojumu. Kaut reizi gadā. Nu, ko es varu teikt. Katram sava morāle, bet ne vienmēr tas beidzas labi (garīga un veselības ziņā).
 • .
 • Komentārs

  Komentārs

  Prieks par Jums kas komentē šo sviestu,domāju ,ka Sokolvs savu krāniņu ciena vairāk par smadzenēm.Atradies varonnis kurš meklē sev atbalstu,lai nodibinātu savu intrešu pūlciņu.Prāta spēja par krāna izmēru tālāk nestrādā.Tu lielies ar savām Slimajām problēmām Sokolov!
 • Kristāliņš

  Kristāliņš

  Man prieks ka vienīgie 3 godīgie ienāca un pieteicās.
 • Vienkārši

  Vienkārši

  Nepiekrītu. Augsti "godātais" Sokolova kungs visus mēra pēc savas mērauklas, lai pats savai neuzticībai attiecībās rastu attaisnojumu un savu sirdsapziņu mierinātu. Par laimi gan jāsaka, ka visi nav tik sekli.
 • Es

  Es

  nedirs, es ar sievu kopā jau esmu kopš 2000 gada- ne reizi neesmu krāpis... Tie kas krāpj kaut kas ar mazvērtības kompleksu laikam nav kārtībā...
 • jērmalnieks

  jērmalnieks

  Nav tik traki ir bijusi iespēja desmit reizes to darīt,bet pieticis gribaspēka to nedarīt ir bijušas tūkstots reizes zaqgt ,bet nekad tas nav darīts!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!