Igauņu grupa Ewert and The Two Dragons publisko pirmo singlu no gaidāmā albuma

0 Komentāru
Igauņu grupa Ewert and The Two Dragons publisko pirmo singlu no gaidāmā albuma
Foto: Ieva Čīka, LETA

Latvijā zināmā igauņu grupa Ewert and The Two Dragons šodien publisko pirmo dziesmu Pictures no gaidāmā albuma, kura iznākšana paredzēta 2015. gada pirmajā pusē.

Kā informē mūziķu pārstāve Inese Saulāja, jaunais albums tiks izdots ASV ierakstu kompānijas Sire Records paspārnē.

Darbs pie albuma ieraksta notika pagājušā gada vasarā Bear Creek studijā ASV. Tā producēšanā ir piedalījies Ryan Hadlock, kurš producējis albumu ierakstus tādām grupām kā The Lumineers un Vance Joy.

Ar Latviju grupai Ewert and The Two Dragons ir īpašas attiecības jau no pašiem pirmsākumiem. Trīs gadus pēc kārtas grupa ir uzstājusies Latvijas lielākajā vasaras mūzikas festivālā Positivus, kur, sākot ar pirmo koncertu, pulcē ap 200 apmeklētāju, bet pēdējā uzstāšanās reizē uz lielās skatuves jau 20 000. Nav noslēpums, ka liela grupas fanu bāze ir tieši Latvijā. Tāpēc arī šoreiz grupa dosies satikt savus fanus Latvijā, viesojoties vairākās Latvijas radiostacijās ar jauno dziesmu Picture.

Grupas Ewert and The Two Dragons otrais albums Good Man Down tika izdots 2011. gadā Latvijas ierakstu kompānijā I Love You Records un ir visvairāk līdz šim pārdotais grupas albums. Šogad Igaunijas Radio2 klausītāji novērtēja albumu kā visu laiku labāko igauņu mūzikas ierakstu. Starp daudzajām nominācijām un apbalvojumiem jāmin arī neskaitāmas Igaunijas Mūzikas balvas un balva European Border Breakers Award.

Grupas internacionālie panākumi sākās pēc piedalīšanās 2011. gada mūzikas konferencē Tallinn Music Week, kurā viņus ievēroja mūzikas nozares profesionāļi. Eurosonic festivālā Groningenā, Nīderlandē, grupa sniedza divus izpārdotus koncertus, un nakts laikā grupa kļuva īpaši pieprasīta starp Eiropas festivāliem – tādiem kā Lowlands, Frequency, Hultsfred, Iceland Airwaves, The Great Escape, Provinssirock un Reeperbahn, kā arī Latvijas festivālā Positivus. Pēdējos pāris gados grupa ir sniegusi ap 200 koncertiem visā Eiropā.

0 Komentāru