Igaunijas prezidents sievu iemainījis pret latviešu ierēdni?

Komentāri
Igaunijas prezidents sievu iemainījis pret latviešu ierēdni?
Foto: Scanpix un LETA

Igauņu tabloīda Kroonika redzeslokā nonācis Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess (61) un Latvijas Aizsardzības ministrijas Nacionālās kiberdrošības politikas koordinācijas nodaļas vadītāja Ieva Kupce, šodien raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Igauņu prese pastiprinātu uzmanību abu attiecībām pievērsusi pēc tam, kad latviešu prese bija pieķērusi Ilvesu pēc šķiršanās no sievas Rīgā pusdienojam ar kādu dāmu. Viņi noskaidrojuši, kas tad ir šī daiļava.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, tā esot Ieva Kupce, kas savu diplomātisko karjeru Ārlietu ministrijā sākusi 1997. gadā. 2005. gadā viņa aktīvi iesaistījās NATO samita, kas gadu vēlāk notika Rīgā, organizēšanā. Ar Ilvesu viņa ir pazīstama kopš darba Eiropas Parlamentā.

Kupce aktīvi seko viņa darbībām sociālajos tīklos – retvīto viņa tvītus un iesaka intervijas. Sievietei pieder dzīvoklis Limbažos, zeme Salacgrīvā un dzīvoklis Gruzijā. Viņa nav precējusies, bet viņai ir dēls Ralfs Jānis, kura tēvs ir Latvijas vēstnieks Grieķijā Ivars Pundurs.

Šā gada aprīlī Ilvess šķīra 11 gadu laulību ar Evelīnu Ilvesu pēc tam, kad pērn presē parādījās foto, kurā sieviete skūpstās ar kādu svešinieku.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl